Społeczna Szkoła Podstawowa w Krotoszynie - Krotoszyn

Adres: Garncarska 9, 63-700 Krotoszyn, Polska.
Telefon: 726110101.
Strona internetowa: sspkrotoszyn.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Społeczna Szkoła Podstawowa w Krotoszynie

Szukasz informacji na temat Społeczna Szkoła Podstawowa w Krotoszynie Jesteś w dobrym miejscu

Szkoła Podstawowa w Krotoszynie, zlokalizowana przy Adres: Garncarska 9, 63-700 Krotoszyn, Polska., jest idealnym wyborem dla rodziców, którzy poszukują opcji edukacyjnej dla swoich dzieci. Szkoła ta specjalizuje się w Specjalności: Szkoła podstawowa..

Przyjezdźcym zaleca się zapamiętanie adresu szkoły, aby ułatwić znalezienie jej w przyszłości. Dodatkowo, szkoła udostępnia Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach., co ułatwia dostęp dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową.

Na stronie głównej szkoły Strona internetowa: sspkrotoszyn.pl, znajdziesz wiele przydatnych informacji, takich jak kontakt, plan lekcji i aktywności pozalekcyjnych. Jeśli masz pytania, możesz skorzystać z Telefon: 726110101 aby uzyskać pomoc.

Na razie nie ma opinii na temat Społeczna Szkoła Podstawowa w Krotoszynie na Google My Business, w związku z czym Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.. Jednakże, zaufajmy do Średnia opinia: 0/5. z powodu braku opinii.

Warto wiedzieć, że szkoła oferuje również wiele aktywności pozalekcyjnych i programów rozwijających uzdolnienia dzieci.

W celu uzyskania więcej informacji, zalecamy odwiedzenie strony internetowej szkoły Strona internetowa: sspkrotoszyn.pl i skontaktowanie się z przedstawicielami szkoły za pomocą numeru telefonu Telefon: 726110101.

Nie czekaj dłużej, odwiedź Społeczna Szkoła Podstawowa w Krotoszynie i zapewnij swoim dzieciom najlepszą edukację

Go up