Miś Uszatek. Przedszkole nr 1 - Krotoszyn

Adres: Piastowska 32, 63-700 Krotoszyn, Polska.
Telefon: 627252704.
Strona internetowa: p1.krotoszyn.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Miś Uszatek. Przedszkole nr 1

Miś Uszatek. Przedszkole nr 1 znajduje się w Krotoszynie, na Piastowskiej 32. Jest to przedszkole, które oferuje opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Uczelnia ta jest znana z wysokiej jakości opieki i edukacji. Dzieci uczestniczą w różnorodnych aktywnościach edukacyjnych i rozwijają swoje umiejętności za pomocą zabaw i gier.

Lokalizacja przedszkola jest również bardzo dogodna. Piastowska 32 jest ulicą, która jest łatwo dostępna i znajduje się w centrum miasta.

Jeśli szukasz przedszkola dla swojego dziecka, to Miś Uszatek. Przedszkole nr 1 jest dobrym wyborem. Możesz skontaktować się z nimi za pomocą numeru telefonu 627252704 lub odwiedzić ich stronę internetową p1.krotoszyn.pl.

Na stronie internetowej znajdziesz więcej informacji na temat przedszkola, w tym informacje o ich wartościach, filozofii i programie edukacyjnym.

Warto też zauważyć, że Miś Uszatek. Przedszkole nr 1 ma bardzo dobre opinie. Na Google My Business ma 4 recenzje i średnia ocena to 4/5. To świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez przedszkole.

W sumie, jeśli szukasz przedszkola w Krotoszynie, to Miś Uszatek. Przedszkole nr 1 jest dobrym wyborem. Ma ono dogodną lokalizację, wysoką jakość opieki i edukacji, a także bardzo dobre opinie. Zalecamy więc odwiedzenie ich strony internetowej i skontaktowanie się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Recenzje dla Miś Uszatek. Przedszkole nr 1

Miś Uszatek. Przedszkole nr 1 - Krotoszyn
Krystian Mroczkowski
5/5

Przedszkole ?

Miś Uszatek. Przedszkole nr 1 - Krotoszyn
Halszka Kobierska-Obal
5/5

Miś Uszatek. Przedszkole nr 1 - Krotoszyn
Arleta MLYNARZ
5/5

Miś Uszatek. Przedszkole nr 1 - Krotoszyn
Alina Cichowska
1/5

Go up