Publiczne Przedszkole BAJKA - Krotoszyn

Adres: Aleja Powstańców Wielkopolskich 18, 63-700 Krotoszyn, Polska.
Telefon: 627252853.
Strona internetowa: bajkakrotoszyn.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Publiczne Przedszkole BAJKA

Publiczne Przedszkole BAJKA znajduje się w Krotoszynie przy Alei Powstańców Wielkopolskich 18. Jest to przedszkole, które można skontaktować pod numerem telefonu 627252853. Stronę internetową można znaleźć pod adresem bajkakrotoszyn.pl.

Przedszkole BAJKA specjalizuje się w edukacji dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania poprzez różnorodne formy aktywności i zabaw.

Na stronie internetowej przedszkola dostępne są informacje o jego lokalizacji, godzinach otwarcia, ofercie edukacyjnej oraz formularz kontaktowy. Można tam również znaleźć informacje o zespole pedagogicznym oraz opinie rodziców o funkcjonowaniu przedszkola.

Publiczne Przedszkole BAJKA cieszy się dobrą opinią wśród rodziców. Na portalu Google My Business przedszkole ma 4 recenzje, a średnia ocena wynosi 4/5 gwiazdek. Rodzice podkreślają przyjazny i wspierający stosunek wobec dzieci, a także profesjonalizm i zaangażowanie wychowawców.

Rekomendujemy kontakt z Publicznym Przedszkolem BAJKA poprzez jego stronę internetową. Dzięki niej można poznać ofertę edukacyjną i zgłosić dziecko do przedszkola. Ponadto na stronie dostępne są informacje o terminach i warunkach zgłoszeń, a także kontakt z zespołem pedagogicznym.

Wizyta na stronie internetowej Publicznego Przedszkola BAJKA pozwala poznać wszystkie aspekty jego funkcjonowania i zdecydować się na wybór tego przedszkola dla swojego dziecka.

Recenzje dla Publiczne Przedszkole BAJKA

Publiczne Przedszkole BAJKA - Krotoszyn
Leonard Polkowski
5/5

Fajne przeczkole chodziłem pani miłe

Publiczne Przedszkole BAJKA - Krotoszyn
Bogdan Dubas
5/5

Publiczne Przedszkole BAJKA - Krotoszyn
Konto Android
1/5

Publiczne Przedszkole BAJKA - Krotoszyn
Bartosz Paterek
5/5

Go up