Przedszkole nr 6 Samorządowe - Bełchatów

Adres: Budryka 12a, 97-400 Bełchatów, Polska.
Telefon: 446336399.

Specjalności: Przedszkola.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 6 Samorządowe

Przedszkole nr 6 Samorządowe znajduje się pod adresem Budryka 12a, 97-400 Bełchatów, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 446336399. To przedszkole specjalizujące się w pracy z najmłodszymi dziećmi, oferujące opiekę i edukację na najwyższym poziomie.

Jedną z głównych specjalności Przedszkola nr 6 Samorządowego jest dbałość o wszechstronny rozwój dzieci w atmosferze przyjaznej i bezpiecznej. Dodatkowo, inne ważne informacje to fakt, że wejście jest dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że placówka jest przyjazna i dostępna dla wszystkich dzieci.

Opinie na temat tego przedszkola są bardzo pozytywne, firma posiada aż 2 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi imponujące 5/5. To potwierdza wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie rodziców i opiekunów.

Przedszkole nr 6 Samorządowe w Bełchatowie to doskonałe miejsce dla najmłodszych dzieci, które chcą rozwijać się pod opieką doświadczonych pedagogów. Ich lokalizacja w centrum miasta sprawia, że są łatwo dostępne dla mieszkańców z różnych części Bełchatowa.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie miało możliwość rozwijania swoich umiejętności w przyjaznej atmosferze, to Przedszkole nr 6 Samorządowe jest idealnym wyborem. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować miejsce dla swojego dziecka!

Recenzje dla Przedszkole nr 6 Samorządowe

Przedszkole nr 6 Samorządowe - Bełchatów
Łukasz Gajewski
5/5

Pozytywna Pani dyrektor i fajna kadra. Zdecydowanie polecam.

Przedszkole nr 6 Samorządowe - Bełchatów
Narix
5/5

7 lat temu chodizoem do tego przedszkola..
bardzo miło wspominam,super panie o ile jeszcze tam pracują.

Go up