Zespół Szkolno - Przedszkolny w Janowie - Janów

Adres: Janów 1, 97-400 Janów, Polska.
Telefon: 446333546.
Strona internetowa: spjanow1.szkolnastrona.pl.
Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Zespół Szkolno - Przedszkolny w Janowie

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Janowie to placówka oświatowa zlokalizowana pod adresem: Janów 1, 97-400 Janów, Polska. Szkoła oferuje swoje usługi pod numerem telefonu 446333546 oraz na stronie internetowej spjanow1.szkolnastrona.pl.

Specjalnością placówki jest edukacja, a opinie na temat Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Janowie są bardzo pozytywne. Firma posiada 3 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi imponujące 5/5.

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Janowie to doskonałe miejsce dla osób poszukujących wysokiej jakości edukacji w przyjaznej atmosferze. Znajduje się w malowniczej okolicy, co sprzyja harmonijnemu rozwojowi uczniów. Szkoła oferuje bogaty program nauczania, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz nowoczesne zaplecze edukacyjne.

Dla osób zainteresowanych placówką Zespół Szkolno - Przedszkolny w Janowie, zdecydowanie warto odwiedzić ich stronę internetową, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat oferty edukacyjnej, wydarzeń szkolnych oraz kontaktu z pracownikami.

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz zgłoszenia się do placówki, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się poprzez ich stronę internetową. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Janowie czeka na Ciebie!

Recenzje dla Zespół Szkolno - Przedszkolny w Janowie

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Janowie - Janów
Żanna Tkacz
5/5

Kocham moja szkole oprócz tego ze czasami nie ma papieru, jest impreza, nauczycielki są zajebiste (szczególnie moja), na boisku są rozwalone ławki XD i jeszcze krzesła się rozpadają XDDDD wiec za to kocham moja szkole

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Janowie - Janów
Aleksandra Dziworska
5/5

Bardzo mili nauczyciele, bardzo dobre obiady, bardzo dobra opieka czysto w środku, duże boisko i plac zabaw, na świetlicy szkolnej znajduje się dużo gier, kolorowanek oraz klocków.?

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Janowie - Janów
Katarzyna Mazurska
5/5

Go up