Zespół Przedszkolno Szkolny Nr 9 - Bełchatów

Adres: osiedle Dolnośląskie 204A, 97-400 Bełchatów, Polska.

Strona internetowa: zspnr9.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 16 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.4/5.

Lokalizacja Zespół Przedszkolno Szkolny Nr 9

Zespół Przedszkolno Szkolny Nr 9 osiedle Dolnośląskie 204A, 97-400 Bełchatów, Polska

Zespół Przedszkolno Szkolny Nr 9 znajduje się na osiedlu Dolnośląskie 204A, w Bełchatowie, Polska. To placówka edukacyjna specjalizująca się w oferowaniu edukacji podstawowej. Posiada również udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, takie jak parking i wejście dostępne dla osób na wózkach.

Ta instytucja edukacyjna cieszy się dobrą reputacją, co potwierdzają 16 recenzji na Google My Business, uzyskując średnią ocenę 3.4/5. Osoby zainteresowane znalezieniem solidnej szkoły podstawowej dla swojego dziecka mogą znaleźć w Zespole Przedszkolno Szkolnym Nr 9 odpowiednią opcję.

Dla tych, którzy szukają informacji na temat placówki, warto odwiedzić stronę internetową zspnr9.pl, gdzie można znaleźć więcej szczegółów na temat programu nauczania, kalendarza szkolnego oraz kontaktu z administracją. Lokalizacja w Bełchatowie sprawia, że placówka jest łatwo dostępna dla mieszkańców tego regionu.

Jeśli szukasz szkoły podstawowej o dobrej reputacji, z dogodną lokalizacją i udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych, Zespół Przedszkolno Szkolny Nr 9 może być właściwym wyborem dla Ciebie. Skorzystaj z ich strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji i skontaktować się z nimi. Nie zwlekaj, sprawdź ofertę edukacyjną już teraz!

Recenzje dla Zespół Przedszkolno Szkolny Nr 9

Zespół Przedszkolno Szkolny Nr 9 - Bełchatów
Back 2023
1/5

Ochydne obiady nie polecam nikomu zawsze jakaś odgżana ryba albo kotlet lepiej już pujść do drugiego budynku zapłacic trochę więcej ale lepszy obiad

Zespół Przedszkolno Szkolny Nr 9 - Bełchatów
Pablito
1/5

Miałem tę nieprzyjemność być przez rok uczniem tej szkoły. Delikatnie mówiąc, był to najgorszy rok nauki jaki przyszło mi przeżyć.
Szkoła ta nagle pojawiła się w placówce naszego ukochanego gimnazjum i usilnie próbowała nas sobie podporządkować. Może nawet byłbym w stanie to zaakceptować, gdyby nie sposób przeprowadzenia całej akcji. ,,Dziewiątka" od razu narzuciła nam swoje zasady, które, przy dotychczasowym charakterze nauki w naszym gimnazjum, po prostu nie miały prawa bytu. Dodatkowo większość nauczycieli nie miała dobrego podejścia do uczniów, przez co integracja naszych szkół była po prostu niemożliwa.
Przez ten rok czułem się niczym pod zaborami. Ciągłe wmawianie nam, że jesteśmy uczniami ,,Zespołu Szkolno - Przedszkolnego", zabranianie nam mówienia o sobie jako o gimnazjalistach i karanie za rzeczy, które w każdej normalnej szkole byłyby akceptowane, to tylko niektóre z praktyk tej szkoły. Atmosfera była naprawdę ciężka do zniesienia, a współpraca zywczajnie nie mogła się udać przy takich warunkach. Całe szczęście mam to już za sobą i do ZSP9 nie będę musiał nigdy wracać. Podkreślam również, że nigdy nie czułem się uczniem tej szkoły, jak próbowano nam to narzucić, a obecnie nie czuję się absolwentem ZSP nr 9. Byłem gimnazjalistą i jestem absolwentem gimnazjum i tak pozostanie.
Podsumowując, sposób funkcjonowania tej placówki oświatowej mogę śmiało określić jako chaotyczny i źle zorganizowany. Z pracownikami tej szkoły nie da się normalnie współpracować. A za całym tym bałaganem stoją niestety władzę miasta z Panią Prezydent na czele. Tak nieudolnie przeprowadzona reforma edukacji w mieście to jest coś, co nie powinno mieć miejsca. Szkoda, że bełchatowscy wyborcy nie zauwazyli tego, jak władze miasta potraktowały młodzież i wybrane zostały znów te same osoby. Mam jedynie nadzieję, że przyszłe pokolenia nie będą zmuszone przeżywać tak fatalnie zorganizowanych zmian w systemie edukacji, a władze zaczną bardziej zwracać uwagę na sprawy najmłodszych mieszkańców miasta.

Zespół Przedszkolno Szkolny Nr 9 - Bełchatów
IlonaLiwocha Bedlno60
5/5

Najlepsza szkoła do jakiej chodziłam✓

Zespół Przedszkolno Szkolny Nr 9 - Bełchatów
Mateusz Kalita
1/5

nie lubie

Zespół Przedszkolno Szkolny Nr 9 - Bełchatów
Renata Stawska
5/5

Super dziecko zadowolony.

Zespół Przedszkolno Szkolny Nr 9 - Bełchatów
Bartosz Patora
5/5

Ta szkoła jest super

Zespół Przedszkolno Szkolny Nr 9 - Bełchatów
Mateusz Nadajewski
2/5

Nauka jest na poziome zerowym

Zespół Przedszkolno Szkolny Nr 9 - Bełchatów
emila S
5/5

SUPER

Go up