Przedszkole nr 2 w Łowiczu "Pod Tęczą" - Łowicz

Adres: Stefana Starzyńskiego 5a, 99-400 Łowicz, Polska.
Telefon: 468374007.
Strona internetowa: p2lowicz.szkolnastrona.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 2 w Łowiczu "Pod Tęczą"

Przedszkole nr 2 w Łowiczu "Pod Tęczą" jest jedną z najlepszych placówek przedszkolnych w okolicy. Znajduje się pod adresem Stefana Starzyńskiego 5a, 99-400 Łowicz, Polska. Skontaktować się można pod numerem telefonu 468374007. Zapraszamy również do odwiedzenia ich strony internetowej p2lowicz.szkolnastrona.pl.

Specjalizują się głównie w prowadzeniu przedszkola, oferując najwyższej jakości opiekę i edukację dla najmłodszych. Przedszkole "Pod Tęczą" jest znane z profesjonalizmu, zaangażowania personelu oraz przyjaznej atmosfery. Dodatkowym atutem jest to, że wejście jest dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że placówka jest bardziej przyjazna i dostępna dla wszystkich.

Opinie o przedszkolu są bardzo pozytywne, firma ma aż 1 recenzję na Google My Business ze średnią oceną 5/5. To potwierdza wysoką jakość świadczonych usług oraz satysfakcję rodziców i dzieci korzystających z oferty "Pod Tęczą".

Dla osób poszukujących najlepszej opieki przedszkolnej dla swojego dziecka, Przedszkole nr 2 w Łowiczu "Pod Tęczą" jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o ofercie i zapisach. Nie wahaj się, skorzystaj z ich profesjonalizmu i doświadczenia!

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i skontaktowania się z Przedszkolem nr 2 w Łowiczu "Pod Tęczą" już teraz!

Recenzje dla Przedszkole nr 2 w Łowiczu "Pod Tęczą"

Przedszkole nr 2 w Łowiczu
Michał Wilk
5/5

najlepsze przedszkole w mieście, super zaangażowani wychowawcy i kadra pomocnicza. jeśli zastanawiasz sie, które przedzkole jest najlepsze to wybór jest oczywisty..pod tęczą jest najlepiej!

Go up