Przedszkole nr 18 Miejskie - Bytom

Adres: 41-902 Bytom; marsz. Piłsudskiego 24, Marszałka Józefa Piłsudskiego, 41-936 Bytom, Polska.
Telefon: 322817692.
Strona internetowa: przedszkole18bytom.szkolnastrona.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 18 Miejskie

Przedszkole nr 18 Miejskie znajduje się w miejscowości Bytom, w Polsce. Jest to placówka edukacyjna specjalizująca się w oferowaniu wysokiej jakości edukacji przedszkolnej dla najmłodszych dzieci. Znajduje się pod adresem 41-902 Bytom; marsz. Piłsudskiego 24, Marszałka Józefa Piłsudskiego, 41-936 Bytom, Polska.

Jeśli chodzi o kontakt, można skontaktować się z przedszkolem pod numerem telefonu 322817692. Dodatkowo, warto odwiedzić ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji: przedszkole18bytom.szkolnastrona.pl.

Przedszkole nr 18 Miejskie specjalizuje się głównie w pracy z najmłodszymi dziećmi, zapewniając im odpowiednie warunki do nauki i rozwoju. Istotną informacją dla osób z ograniczoną mobilnością jest fakt, że na terenie przedszkola dostępny jest parking dla osób na wózkach.

Opinie na temat tej placówki są bardzo pozytywne, z średnią oceną 5/5. Firma ma na swoim koncie 3 recenzje na Google My Business, co świadczy o wysokim poziomie satysfakcji klientów.

Przedszkole nr 18 Miejskie w Bytomiu to doskonałe miejsce dla najmłodszych, które dba o ich wszechstronny rozwój oraz zapewnia im odpowiednie warunki do nauki i zabawy. Dla wszystkich zainteresowanych, polecamy skontaktowanie się z placówką poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i zapisywać dzieci na zajęcia edukacyjne.

Recenzje dla Przedszkole nr 18 Miejskie

Przedszkole nr 18 Miejskie - Bytom
Piotr
5/5

Kameralne przedszkole. Rodzinna atmosfera, kuchnia (bardzo dobra) na miejscu, fantastyczne panie. Dzieci zachwycone.

Przedszkole nr 18 Miejskie - Bytom
Ala Pi
5/5

Super przedszkole dzieci dopilnowane kuchnia na miejscu a nie catering plac zabaw bardzo mile ciocie 🙂 kameralnie tylko trzy grupy
jestesmy mega zadowoleni
Szkoda tylko ze malo miejsc 😉

Przedszkole nr 18 Miejskie - Bytom
Aldi 4616
5/5

Go up