Aktywne Przedszkole i Żłobek Kogut Bytom - Bytom

Adres: Orzegowska 13, 41-907 Bytom, Polska.
Telefon: 519024024.
Strona internetowa: przedszkolekogut.pl.
Specjalności: Przedszkole, Pomoc w wyborze opieki dla dziecka, Przedszkola.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 28 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Aktywne Przedszkole i Żłobek Kogut Bytom

Aktywne Przedszkole i Żłobek Kogut Bytom to placówka edukacyjna dla najmłodszych mieszkańców Bytomia, zlokalizowana przy Orzegowskiej 13. Posiada doskonałą reputację i oferuje szeroki zakres usług związanych z opieką i edukacją dzieci. W przypadku jakichkolwiek pytań czy potrzeby pomocy w wyborze opieki dla dziecka, placówka zawsze służy profesjonalną pomocą.

Specjalnością Aktywnego Przedszkola i Żłobka Kogut jest kompleksowa opieka nad dziećmi oraz wszechstronny rozwój ich umiejętności. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej, dzieci mają możliwość rozwijania swoich zdolności pod okiem doświadczonych specjalistów. Ponadto, placówka zapewnia bezpieczne i przyjazne środowisko, sprzyjające harmonijnemu rozwojowi maluchów.

Ważną informacją dla rodziców jest fakt, że Aktywne Przedszkole i Żłobek Kogut posiada parking dostępny dla osób poruszających się na wózkach, co sprawia, że korzystanie z usług placówki jest jeszcze bardziej wygodne i dostępne dla wszystkich. Dodatkowo, placówka posiada 28 pozytywnych recenzji na Google My Business, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Średnia opinia na temat Aktywnego Przedszkola i Żłobka Kogut wynosi imponujące 4.8/5, co potwierdza, że placówka cieszy się uznaniem wśród rodziców i opiekunów. Dzięki profesjonalnemu podejściu i zaangażowaniu personelu, dzieci są w dobrych rękach, co daje rodzicom spokój i pewność, że ich pociechy rozwijają się w odpowiednich warunkach.

Jeśli szukasz wysokiej jakości przedszkola dla swojego dziecka w Bytomiu, Aktywne Przedszkole i Żłobek Kogut jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej przedszkolekogut.pl i skontaktowania się z placówką, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie.

Recenzje dla Aktywne Przedszkole i Żłobek Kogut Bytom

Aktywne Przedszkole i Żłobek Kogut Bytom - Bytom
Ilona Wieczorek-Kubica
5/5

Jak polecam z całego serduszka przedszkole i żłobek Kogut
Córka chodziła i do żłobka i aktualnie uczęszcza do przedszkola Kogut
Tak w skrócie
Przedszkole oprócz zajęć dodatkowych które są przeróżne , maja piętro niżej bawialnie , co uważam za ogromny plus przy złej pogodzie ☔️ no i dla dzieci mega frajda
Odwiedzają przedszkole również alpaki ? - dla córki i dla mnie wow
Dużo prac plastycznych , dużo zajęć ruchowych etc no i przede wszystkim wsparcie dla dzieci i dla rodzica przy wspomaganiu rozwoju.

Jest aplikacja do kontaktu z przedszkolem-pani dyrektor dba o informacje w apce- która na bierząo przekazuje „kogutowe” newsy ? czy nawet po godzinach pracy czy w dniach wolnych -jeżeli jest naprawdę pilna sprawa można uzyskać odpowiedź.
Cały personel, ciocie i panie przedszkolanki ?pani dyrektor? ,pani Danusia ?- to osoby serdeczne, uśmiechnięte, pomocne.
Hania z chęcią chodzi do przedszkola i do swojej grupy a pani wychowawczyni jest „na medal „ a takie słowa z ust dziecka utwierdzają mnie , że córka ma najlepszą opiekę jaka może być?
Jest współpraca i wsparcie że strony przedszkola - indywidualne podejście do potrzeb i pani dyrektor która ma super podejście
Kontakt z panią logopedą czy panią fizjoterapeutką jest bez zarzutu ? sa, na konsultacjach z paniami czy panią wychowawczynią omawiane postępy czy ew problemy w danej dziedzinie i udzielane wskazówki jak np ćwiczyć w domu z dzieckiem.
Przedszkole jak dla mnie jest bardzo rodzinnym „Kogutem” ? i na 100% przedszkolem dla którego liczy się dziecko
Polecem Polecam i jeszcze raz polecam

Aktywne Przedszkole i Żłobek Kogut Bytom - Bytom
Alicja Juszczak
5/5

Z całego serca polecam żłobek Kogut! Moje drugie dziecko rozpoczęło swoją przygodę w tej placówce i nie zamieniłabym jej na żadną inną ? Pani Dyrektor zawsze pomocna z uśmiechem na twarzy prowadzi placówkę. Ciocie są empatyczne, zawsze uśmiechnięte i niesamowicie kreatywne? Ogromne zaangażowanie Cioć podczas pierwszych dni adaptacji i na każdym etapie rozwoju dziecka. Pyszne i zdrowe jedzonko dopasowane do wymagań dziecka to tez ogromny atut, oraz super aplikacja z informacjami o przebiegu dnia i możliwością kontaktu z Ciociami. Syn odbierany z placówki zawsze jest uśmiechnięty i wtulony w Ciocię, a to bardzo cieszy ?

Aktywne Przedszkole i Żłobek Kogut Bytom - Bytom
Karina Kula
5/5

Serdecznie polecam przedszkole oraz żłobek Kogut! Przedszkole zapewnia ciekawe atrakcje (m.in teatrzyk Kraina Lodu, warsztaty stomatologiczne, zabawy adaptacyjne z pieskami oraz wiele innych), jedzenie jest starannie dobrane do potrzeb dzieci i nawet moja wybredna córeczka wraca do domu najedzona. Panie są bardzo ciepłe i serdeczne przez co moje córeczki chętnie chodzą do żłobka i przedszkola. Informacje w aplikacji są rzetelnie uzupełniane przez nie co na bieżąco mogę zerknąć czy moje córeczki wszystko zjadły i czy spały.

Aktywne Przedszkole i Żłobek Kogut Bytom - Bytom
Krzysztof
5/5

Syn chodzi do grupy przed przedszkolnej, chodził wcześniej długi czas do innego żłobka, i przy przeniesieniu obawialiśmy się adaptacji. Jak się okazało niepotrzebnie. Syn szybko się zaadaptował, i polubił nowe ciocie, które pomogły nam w nowej sytuacji. W żłobku jest dużo ciekawych zajęć, standardowych i dodatkowych. Polecam żłobek Kogut 🙂

Aktywne Przedszkole i Żłobek Kogut Bytom - Bytom
Ola Błaszczyk
2/5

Opieka w żłobku w grupie najmłodszej bardzo kuleje. Syn pół roku nie potrafił się zaadaptować, codzienny płacz zaczynał się już w drodze do placówki. W nowym żłobku zajęło to tydzień. Informację zawarte w aplikacji bardzo Często nie pokrywały się z tym co mówiły opiekunki przy odbiorze dziecka. Również informację przekazywane przez opiekunki grupy bezpośrednio rodzicom bardzo się od siebie różniły wersjami. W żłobku panuje chaos, syn nie raz wracał do domu w nie swoich ubrankach mimo że były codziennie donoszone czyste, kilka ubranek niestety zaginęło.

Aktywne Przedszkole i Żłobek Kogut Bytom - Bytom
Katarzyna Sokół
5/5

Syn jest w grupie przedprzedszkolnej od września, jestem baaardzo zadowolona. Zarówno Ciocie jak i Pani Dyrektor nie dość, że przemiłe to jeszcze cierpliwe i zawsze gotowe do rozmowy i rozwiania wszelkich dylematów, z którymi boryka się rodzic dziecka, które dopiero zaczyna swoją przygodę ze żłobkiem/przedszkolem.Sprawna komunikacja przez aplikację, Bardzo fajne zajęcia dodatkowe, czy jakże przydatne konsultacje logopedyczne. Profesjonalne podejście i pomoc w procesie adaptacji. Kiedy wychodzę z Koguta wiem, że zostawiłam Syna w baaardzo dobrych rękach, serdecznie polecam.

Aktywne Przedszkole i Żłobek Kogut Bytom - Bytom
Anna Zap
5/5

Polecam Żłobek Kogut z całego serca! Fantastyczne, pomocne, ciepłe i bardzo miłe Ciocie. Mnóstwo rewelacyjnych zajęć, doskonałe jedzenie, Pani Dyrektor wspaniała. Przedszkolak i żłobkowicz przychodzą i biegną z zapałem do dzieci, wychodzą zawsze uśmiechnięci. Jestem pewna,że lepszego miejsca dla synów nie mogłam znaleźć.

Aktywne Przedszkole i Żłobek Kogut Bytom - Bytom
Mariusz Pelczarski
5/5

Zdecydowanie polecam zarówno żłobek jak i przedszkole Kogut. Córka zawsze wracała zadowolona i opowiadała co ciekawego robili. „Ciocie” miłe i uśmiechnięte 🙂 W aplikacji możliwość sprawdzenia czy dziecko wszystko zjadło, co jadło i czy spało. Będziemy bardzo miło wspominać!

Go up