Przedszkole nr 35 Miejskie - Bytom

Adres: Wyzwolenia 125a, 41-907 Bytom, Polska.
Telefon: 322861298.
Strona internetowa: pm35bytom.edupage.org.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 35 Miejskie

Przedszkole nr 35 Miejskie znajduje się pod adresem Wyzwolenia 125a, 41-907 Bytom, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 322861298. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: pm35bytom.edupage.org. Specjalnością tego przedszkola jest oczywiście praca z najmłodszymi - Przedszkole. Inne ważne informacje to fakt, że Parking jest dostępny dla osób na wózkach.

Przedszkole nr 35 Miejskie cieszy się dobrą reputacją wśród rodziców i opiekunów. Znalezienie dobrego przedszkola dla swojego dziecka jest ważnym krokiem, dlatego opinie innych mogą być bardzo pomocne. Na Google My Business firma ta ma 4 recenzje, a ich średnia opinia wynosi 3.8/5.

To przedszkole wyróżnia się profesjonalizmem, troską o rozwój dzieci oraz atrakcyjnym programem edukacyjnym. Zlokalizowane w dogodnej części miasta, zapewnia łatwy dostęp dla rodziców. Dzieci są otoczone opieką doświadczonych nauczycieli, co daje gwarancję bezpiecznego i wszechstronnego rozwoju najmłodszych.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie miało możliwość rozwijać swoje umiejętności, nawiązywać przyjaźnie i cieszyć się każdym dniem spędzonym w przedszkolu, Przedszkole nr 35 Miejskie jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby dowiedzieć się więcej oraz umówić się na spotkanie.

Recenzje dla Przedszkole nr 35 Miejskie

Przedszkole nr 35 Miejskie - Bytom
Alan Alan
5/5

Dziecko z chęcią chodzi do przedszkola to i rodzic zadowolony.

Przedszkole nr 35 Miejskie - Bytom
Kasia L
4/5

Bardzo przyjemne i czyste

Przedszkole nr 35 Miejskie - Bytom
Anna „Anka” Ania
1/5

Przedszkole nr 35 Miejskie - Bytom
Michał Ciemięga
5/5

Go up