Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu - Łowicz

Adres: Pijarska 2, 99-400 Łowicz, Polska.
Telefon: 468376610.
Strona internetowa: pijarska.pl.
Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 36 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.8/5.

Lokalizacja Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu

Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu to instytucja edukacyjna zlokalizowana pod adresem Pijarska 2, 99-400 Łowicz, Polska. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 468376610. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej pijarska.pl. Szkoła specjalizuje się w edukacji, oferując szeroki zakres programów nauczania.

Szkoły Pijarskie są znane z wysokiej jakości nauczania oraz indywidualnego podejścia do uczniów. Mając 36 recenzji na Google My Business, instytucja cieszy się dobrą opinią, osiągając średnią ocenę 2.8/5. Uczniowie chwalą nauczycieli za zaangażowanie oraz atmosferę sprzyjającą nauce.

Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu oferują bogate zaplecze edukacyjne oraz program nauczania dostosowany do potrzeb każdego ucznia. Zlokalizowane w malowniczym Łowiczu, okolica sprzyja koncentracji i rozwojowi intelektualnemu.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności oraz zdobywać wiedzę w przyjaznej atmosferze, Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu są doskonałym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową dla dalszych informacji oraz zapisów.

Recenzje dla Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu

Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu - Łowicz
Anton 15
1/5

sigmy polecam 1 gwiazdka skibidi toilet grimace shake #życiezaczynasiepo40

Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu - Łowicz
Świat gupika
2/5

Szkoła czysta i bezpieczna..ale są równi i równiejsi jeśli chodzi o uczniów.. wyniki bardzo dobre mają ci co chodzą na korki, bo nauczyciele tacy sobie najlepiej żeby dzieci same się nauczyły a oni zgarną pochwałę..
Bardzo miłe są Panie woźne..
Kiedyś ta szkola była dla biedniejszych dzieci,takie było jej pierwotne założenie ale szybko z biegiem lat zrobiła się ,,prestizowa,,
Bardzo dobrym pomysłem są mundurki.

Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu - Łowicz
Oliwia
5/5

Szkoła ze świetną atmosferą, super dyrektorem, dbająca o wykształcenie, w fajny sposób zachęcająca do nauki. Poza tym bardzo miły personel i bardzo czysta szkoła. Przyjemnie w niej się przebywa. Świetne wyposażenie.

Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu - Łowicz
PoMeczysku pl
1/5

No to zacznijmy od początku. Mój pierwszy rok w szkole był ok, podobało mi się. Gorzej zaczynało się od 3 klasy gdzie pani wmawiała nam że chciała by umrzeć tu i teraz żeby pójść do nieba. Bardzo się tym nie przerazalem gdyż wiedziałem że od klasy 4 będę miał fajniejszych nauczycieli. Także no przeliczyłem się ale naszczescie w połowie. Nauczyciel od matematyki był jakimś przykezdnym, nazwaliśmy go Szczurem. Czemu? Sam niewiem. Wiem tylko że jego styl uczenia polegał na rzucaniu w uczniów kreda. Nauczycielka plastyki: krótki mówiąc na jej lekcjach mroźna było rozpalić ognisko a jej uwaga skończyła by się na zdaniu: '' Zgaś to! ''
Cwiczeniowki z plastyki to do dziś nie rozpakowalem z folii a dostałem za nią 5.
Nauczycielka muzyki: wsumie to za te lekcje dziękuję bo wyglądała jak przerwa. Granie na telefonach, rozmowy itd. Najlepsze były Klasowki z różnych '' działów'' gdzie na każdej z nich trzeba było opisać życiorys frederyczka Chopina. Okej 4 klasa wraz z 5 i 6 jakoś minęła. Najgorzej zaczęło się w 7 gdzie doszli nowi nauczyciele. Chemia: jeśli sam w domu się za na nie weźmiesz nic na lekcji nie zrozumiesz. Polski: ogromna faworyzacja przysłowiowych '' kujonow'' i ciągłe pytanie tych słabszych aby pogorszyć im oceny. Fizyka: pani stoi pod tablicą i coś bajdurzy. Matematyka: ciągłe rozmowy o ulubieńcach nauczycielki i ośmieszanie osób ze słabszymi ocenami. Biologia: nauczycielka przy której nie możesz nawet ziewnac czy spojrzeć na zegarek. Historia i wos: nauczycielka również faworyzujaca historyków którzy nie muszą pisać nawet klasowek. Religia: na tej lekcji w zeszycie piszemy więcej niż na polskim
Mógł bym pisać tak i pisać ale poprostu się nie opłaca. Bardzo cieszę się że idę do innej szkoły bo pijarska przypominała mi obóz koncentracyjny. Wolność słowa jest w tej szkole zabroniona.
Szczególne podziękowania dla naprawdę fajnych i uczących z pasją nauczycieli:
Pani mrówka
PANI Latoszewska
Pani stan
Pani Stępień
Niestety większąsc z tych nauczycieli odeszli za lapsza płacą.
Dziękuję za uwagę

Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu - Łowicz
Kruwczak
1/5

Nie polecam, może są dobre wyniki, ale to przez to, że wszyscy z pijar chodzą na korki aby być lepszym od innych w nauce. Niektórzy sobie pomyślą, że to dobra cecha, ale wszyscy wiemy, że pycha to jest bardzo ciężki grzech. Czyli tak jak by ta szkoły namawia do grzechu aby być lepszym od innych i się wywyższać.

Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu - Łowicz
Zbuntowany Kruk
2/5

Nie wiem skąd biorą się same pozytywne opinie o tej szkole
Daje dwie gwiazdki bo sam do niej nie chodzę a tak bym dał 1
Daje taki komentarz po wypowiedziach znajomych

Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu - Łowicz
Kejt
3/5

Szkoła jak szkoła, ale dyrekcja nic sobie nie robi ze skarg uczniów. Poziom dobry, jednak to głównie kwestia przyjmowania wychodzi z lepszymi wynikami. Szału nie ma, ale i źle nie jest.

Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu - Łowicz
Szymon Ołubek
1/5

Nie chodzę tam ale jest tragicznie z tego co słyszałem

Go up