Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy - Świdnica

Adres: Księżnej Agnieszki 2, 58-100 Świdnica, Polska.
Telefon: 748522627.
Strona internetowa: ekonomik.com.pl.
Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy to znacząca instytucja o bogatej historii i silnym związku z ekonomią. Jest ona usytuowana w Świdnicy przy Księżnej Agnieszki 2, w dzielnicy 58-100. Liczba telefonu kontaktowego to 748522627.

Strona internetowa szkoły: ekonomik.com.pl

Szkoła oferuje wyjątkową edukację w dziedzinie ekonomii. Specjalności tej szkoły są zorientowane na przygotowanie uczniów do sukcesu w biznesie i ekonomii. Charakteryzuje się ona wysokim poziomem nauczania oraz zaawansowanymi metodami kształcenia.

Informacje o szkole są również dostępne na Google My Business, gdzie można przeczytać 1 recenzję i sprawdzić, że średnia opinia o niej wynosi 5/5.

Lokalizacja szkoły w Świdnicy jest jej dużym atutem. Umożliwia ona studentom korzystanie z lokalnej infrastruktury oraz uczestniczenie w wydarzeniach kulturalnych i biznesowych.

Jeśli szukasz najwyższej jakości edukacji ekonomicznej, to Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy jest wybitnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji oraz skontaktować się z szkołą.

Recenzje dla Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy - Świdnica
izabela osiecka
5/5

Go up