CHATKA PUCHATKA - Swarzędz

Adres: Osiedle Cegielskiego 36, 62-020 Swarzędz, Polska.

Strona internetowa: chatkapuchatka-swarzedz.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 15 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.5/5.

Lokalizacja CHATKA PUCHATKA

CHATKA PUCHATKA Osiedle Cegielskiego 36, 62-020 Swarzędz, Polska

Chatka Puchatka to przedszkole zlokalizowane w Swarzędzu, Polska. Znajduje się pod adresem Osiedle Cegielskiego 36, 62-020 Swarzędz, co czyni je łatwo dostępnym dla mieszkańców tej okolicy. Specjalizuje się w opiece nad małymi dziećmi, oferując wysokiej jakości usługi edukacyjne i opiekuńcze.

Przedszkole Chatka Puchatka ma wejście dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że jest przyjazne i dostępne dla różnych grup wiekowych i potrzeb. Posiada również stronę internetową (chatkapuchatka-swarzedz.pl), na której można znaleźć więcej informacji o oferowanych usługach, zapisach oraz kontaktować się z personelem przedszkola.

Opinie na temat Chatki Puchatki są zróżnicowane, firma ma 15 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.5/5. To oznacza, że większość klientów jest zadowolona z usług świadczonych przez przedszkole, choć zawsze warto samemu sprawdzić i ocenić, czy spełnia oczekiwania.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie miało możliwość rozwijania się, zdobywania nowych umiejętności i spędzania czasu w bezpiecznym i przyjaznym środowisku, Chatka Puchatka może być idealnym wyborem. Ich profesjonalny personel dba o dobre samopoczucie i rozwój każdego malucha, zapewniając jednocześnie możliwość zabawy i nauki.

Zachęcamy do skontaktowania się z Chatką Puchatką poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych programach, zapisach oraz zorganizować wizytę w przedszkolu. Nie wahaj się skorzystać z tej możliwości i zapewnić swojemu dziecku najlepsze warunki do rozwoju i nauki w przyjaznym i profesjonalnym środowisku.

Recenzje dla CHATKA PUCHATKA

CHATKA PUCHATKA - Swarzędz
Emi Jan Gin
1/5

Niestety nie polecam przedszkola
Na początku może nawet i było ok ale po dwóch latach tragedia. Córka miała 6 opiekunek w ciągu 3.5 roku więc tragedia dla dzieci. Częste pomyłki przy wydawaniu dzieci ,panie opiekunki przyprowadzały nie te dzieci. Większość personelu jest tam jakby za karę,zero podejścia do dzieci,jedynie niektóre panie pomoce chętne i uśmiechnięte i zawsze pomocne . Kadra zarządzająca to tragedia, pomijając panią sekretarkę
Gdyby nie dzieci z którymi córki nawiązały tam bardzo dobry kontakt napewno byśmy wcześniej zakończyli naszą historię z tym przedszkolem
Na szczęście już się pożegnaliśmy z przygodą w tej placówce i na pewno nikomu nie polec

CHATKA PUCHATKA - Swarzędz
Ania Napierała
5/5

Super dziecko szczęśliwe bez żadnych problemów opowiada co się dzieje,codziennie coś nowego i dużo wycieczek?. Grupa utworzona na fb można zobaczyć co robiły w danym dniu lub na wycieczkach. ?Polecam z całego serca ?

CHATKA PUCHATKA - Swarzędz
Joanna Zawadka
5/5

A ja bardzo polecam... Moje dziecko uwielbia swoje Panie i grupę. Logiczne jest to, że Dyrekcja czy Pani z Sekretariatu nie sprawuje bezpośredniej opieki nad dziećmi więc nie można tego oceniać. Jednak uważam, że cała reszta pedagogów, którzy bezpośrednio sprawują opiekę nad dziećmi bardzo dobrze zajmuje się naszymi pociechami. Moja córka należy do tych dzieci, którym jeśli się coś nie podoba to na pewno dała by o tym znać, a do przedszkola chodzi chętnie i bardzo dobrze wypowiada się o swoich Paniach. Kwestia sporna generalnie, czy przedszkole odpowiednio zajmuje się dziećmi, każdy rodzic ma inny pogląd na tę sprawę i każdy czegoś innego oczekuje. Uważam jednak, że krzywda się dzieciom nie dzieje. Mają zapewnione dość sporo atrakcji. Osobiście jestem przewrażliwiona na punkcie swojego dziecka - to fakt. Jednak jeżeli widzę, że moja córka wchodzi do przedszkola z uśmiechem i z uśmiechem z niego wychodzi, pełna entuzjazmu i opowieści, no cóż... - To mi wystarczy. 🙂 Pozdrawiam!

CHATKA PUCHATKA - Swarzędz
Agnieszka Sołtysiak-Zagożdżon
5/5

Polecam jako mama sześciolatka - w Chatce Puchatka od dwóch lat. Synek nawiązał tam dobre relacje z rówieśnikami i kadrą, chętnie do przedszkola chodzi, a wychodzi pełen wrażeń i zawsze z uśmiechem na buzi. Budynek przedszkola jest nowoczesny i wzniesiony z takim właśnie przeznaczeniem, co miało dla mnie duże znaczenie (przedszkola w obiektach adaptowanych rzadko osiągają pełną funkcjonalność, widziałam już takie, gdzie jadalnia mieści się w tym samym pomieszczeniu, co szatnia i to w poziomie piwnicy). Skrajnie negatywnych opinii na temat Chatki Puchatka absolutnie nie rozumiem, chociaż jestem wymagającą mamą, pewnie z opinią niełatwej 😉 Za szczególnie krzywdzące uważam zarzuty, że uczęszczające tam dzieci zatrzymują się w rozwoju. Nie zauważyłam takiego objawu u mojego dziecka. Może dlatego, że całej odpowiedzialności za "rozwój" nie składam jedynie na karb przedszkola? Wszak na etapie przedszkolnym wciąż najważniejszym i najbardziej determinującym kierunki i tempo rozwoju środowiskiem dla dziecka jest... własny dom.

CHATKA PUCHATKA - Swarzędz
Igogo 123
1/5

Nie polecam. Tragedia. Dziecko jest cały czas zaniedbane. Nikt nim się nie zajmuje. Do dyrektora nie ma możliwości skontaktować się bezpośrednio, przecież ona robi tam nastawienie i atmosferę. Kuchnia kiepska. Choroby panują cały czas.
Masakra a nie przedszkole.

CHATKA PUCHATKA - Swarzędz
Izabella Rozmiarek
4/5

Najlepszym kryterium jest zadowolenie dzieci. Chodzą do przedszkola chętnie, lubią Panie. Posiłki im smakują. Kontakt z kadrą dobry.

CHATKA PUCHATKA - Swarzędz
Dorota Nowak-Rzepecka
5/5

Po 9mc pobytu syna w przedszkolu, polecam, Pani Agata, opiekunka Żabek- bezcenna 🙂
Oby tak dalej

CHATKA PUCHATKA - Swarzędz
Rob Erto
1/5

Bardzo cieszymy się,że nasze dziecko kończy edukację w tej pseudo placówce edukacyjnej.Jeżeli chcecie aby wasze dziecko zatrzymało się w rozwoju to tylko tam!

Go up