TIKA Niepubliczne Przedszkole - Bytom

Adres: Powstańców Warszawskich 14, 41-902 Bytom, Polska.
Telefon: 533303054.
Strona internetowa: tika.com.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety.
Opinie: Ta firma ma 9 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.4/5.

Lokalizacja TIKA Niepubliczne Przedszkole

TIKA Niepubliczne Przedszkole znajduje się pod adresem Adres: Powstańców Warszawskich 14, 41-902 Bytom, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu Telefon: 533303054. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej Strona internetowa: tika.com.pl. To przedszkole specjalizuje się w pracy z najmłodszymi, zapewniając wysoką jakość opieki i edukacji. Jest to idealne miejsce dla dzieci, które chcą rozwijać się pod profesjonalną opieką.

TIKA Niepubliczne Przedszkole prezentuje się jako firma należąca do kobiety, co dodaje jej indywidualnego charakteru. Firma ta zdobyła uznanie wśród swoich klientów, o czym świadczy 9 recenzji na Google My Business. Średnia opinia wynosi 3.4/5, co świadczy o pozytywnym odbiorze placówki przez rodziców.

Ten przedszkole ma wiele do zaoferowania, począwszy od profesjonalnej kadry pedagogicznej po przyjazne i bezpieczne otoczenie dla dzieci. Zlokalizowane w Bytomiu, jest łatwo dostępne i zapewnia dogodne warunki dla rodziców i opiekunów. Dzięki swojej reputacji i pozytywnym opinii, TIKA Niepubliczne Przedszkole jest godnym polecenia miejscem dla najmłodszych.

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości przedszkola dla swojego dziecka, warto rozważyć kontakt z TIKA Niepubliczne Przedszkole. Ich strona internetowa oferuje więcej szczegółów na temat oferty edukacyjnej i możliwości kontaktu. Nie wahaj się odwiedzić ich strony i dowiedzieć się więcej o tym wspaniałym miejscu, które zapewni Twojemu dziecku doskonałe warunki rozwoju i nauki.

Zachęcamy do skontaktowania się z TIKA Niepubliczne Przedszkole poprzez ich stronę internetową. To doskonały sposób na rozpoczęcie współpracy i zapewnienie najlepszej opieki i edukacji dla Twojego dziecka. Nie czekaj dłużej, sprawdź ich ofertę już teraz

Recenzje dla TIKA Niepubliczne Przedszkole

TIKA Niepubliczne Przedszkole - Bytom
Deker1990
1/5

Samo przedszkole oprócz tego że jest w kamienicy na piętrze i wchodzić tam z jakimkolwiek wozkiem bądź bagażem to katorga, to posiada nie poważna dyrekcję.
Jak można podwyższyć czesne o praktycznie 50% w środku semestru, gdzie wiadomo że nic innego nie uda się znaleźć. W dodatku w samej aplikacji brak możliwości komentowania posta, w którym z radością informują nas o podwyżce.

Zero wcześniejszej informacji.
Niestety ale nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim zachowaniem. Nie polecam.

TIKA Niepubliczne Przedszkole - Bytom
Anna Lukosz
5/5

Wspaniałe miejsce, my rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni z funkcjonowania tej placówki. Syn w spektrum autyzmu, chodzi do przedszkola chętnie, a my także czujemy się zaopiekowani w tym temacie. Doskonali specjaliści, kreatywne zabawy, mili i empatyczni wychowawcy. Syn przychodzi i śpiewa angielskie piosenki i używa wielu słów w tym języku, więc te zajęcia też przeprowadzane w świetny sposób.
Dlatego też już niedługo najmłodszy syn, również zostanie tikowym przedszkolakiem ❤️

TIKA Niepubliczne Przedszkole - Bytom
Izuku Midoriya
5/5

Chodziłam do tego przedszkola, teraz jestem w szóstej klasie, ale dobrze wspominam to przedszkole. Często mam ochotę wrócić tam i znowu spędzić tam czas...Panie świetne i przedszkole śliczne!!?❤️
~Anastazja...

TIKA Niepubliczne Przedszkole - Bytom
Krzysztof Rosiński
4/5

Jestem pod wrażeniem, byłem u wnuczki na uroczystości. Czyściutko i przyjemnie. Małe przedszkole i takie powinny być, a nie molochy, gdzie dzieci jest ponad 100. Tutaj panie są w stanie zadbać należycie o dzieci.

TIKA Niepubliczne Przedszkole - Bytom
Żaneta Trzcińska
5/5

Myślę, że jest to miejsce wyjątkowe ,drugi dom dla dziecka, ponieważ ludzie, którzy je tworzą wkładają ogromny wysiłek w to, by wychować nasze dzieci na dobrych i mądrych .Największym ,a zarazem najważniejszym jak dla Mnie atutem przedszkola jest wsłuchiwanie się w indywidualne potrzeby dziecka i rodziny, dbanie o stały kontakt z rodzicem oraz szybkie reagowanie w sytuacjach tego wymagających, bardzo to doceniam.Polecam przedszkole TIKA z całego serducha!

TIKA Niepubliczne Przedszkole - Bytom
Tomek Kozlík
4/5

Szukając dla dziecka przedszkola na pewno warto wziąć pod uwagę. Przedszkole prowadzone na dobrym poziomie.

TIKA Niepubliczne Przedszkole - Bytom
Bartosz Perończyk
1/5

TIKA Niepubliczne Przedszkole - Bytom
Jacek Gajewski
1/5

Go up