Żłobek Nr 1 Strzegom - Strzegom

Adres: Tadeusza Kościuszki 51, 58-150 Strzegom, Polska.
Telefon: 746379183.
Strona internetowa: zlobek.strzegom.pl.
Specjalności: Opieka przedszkolna.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Wymagane umówienie wizyty.
Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Żłobek Nr 1 Strzegom

Żłobek Nr 1 Strzegom to przedszkole znajdujące się w Strzegomiu przy adresie Tadeusza Kościuszki 51, 58-150 Strzegom, Polska. Można je skontaktować pod numerem telefonicznym: 746379183. Strona internetowa przedszkola dostępna jest pod adresem zlobek.strzegom.pl.

Żłobek Nr 1 Strzegom specjalizuje się w opiece przedszkolnej. Przedszkole to jest znane z dbałości o rozwój dzieci i stwarzania im przyjaznego środowiska. W szczególności zwraca uwagę na to, że jest własnością kobiety i posiada dostępne wejście dla osób na wózkach. Przed wizytą niezbędne jest umówienie wizyty.

Na temat przedszkola dostępne jest 1 recenzja na Google My Business z średnią oceną 5/5. Oceny te świadczą o wysokim poziomie obsługi i satysfakcji rodziców.

Żłobek Nr 1 Strzegom to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe kompetencje w środowisku przyjaznym i przyjaznym. Zaleca się skontaktowanie się z przedszkolem poprzez jego stronę internetową, aby uzyskać dodatkowe informacje i rozpocząć współpracę.

Recenzje dla Żłobek Nr 1 Strzegom

Żłobek Nr 1 Strzegom - Strzegom
Bartosz M
5/5

Czysto, spokojnie i bezpiecznie dla naszych pociech!

Go up