Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu - Strzegom

Adres: al. Wojska Polskiego 16, 58-150 Strzegom, Polska.
Telefon: 748550269.
Strona internetowa: zss-strzegom.pl.
Specjalności: Szkoła specjalna.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu

Szukasz informacji na temat Zespołu Szkół Specjalnych w Strzegomiu Jesteś w dobrym miejscu

Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu to szkoła specjalna, która znajduje się przy al. Wojska Polskiego 16, 58-150 Strzegom, Polska. Jeśli masz problemy z dotarciem, możesz skorzystać z dostępnego parkingu dla osób na wózkach. Wejście do szkoły również jest dostępne dla osób na wózkach.

Co do kontaktu, szkoła dostępna jest pod numerem telefonu 748550269. Możesz też odwiedzić stronę internetową zss-strzegom.pl aby uzyskać więcej informacji.

Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu oferuje edukację w zakresie szkoły specjalnej. Jest to miejsce, w którym każdy uczeń może się rozwijać i realizować swoje marzenia. Szkoła ma za cel zapewnienie najwyższej jakości edukacji oraz wsparcie dla każdego ucznia.

Na stronie internetowej szkoły znajdziesz wszelkie informacje na temat oferty edukacyjnej, zasad funkcjonowania oraz planów lekcji. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skontaktować się z zespołem pedagogicznym szkoły.

Na dzień dzisiejszy szkoła nie posiada żadnych recenzji na Google My Business, ale średnia opinia wynosi 0/5.

W związku z wyżej wymienionym, zalecamy skorzystanie z oferty edukacyjnej Zespołu Szkół Specjalnych w Strzegomiu. Jest to miejsce, w którym każdy uczeń może się rozwijać i realizować swoje marzenia. Dzięki wsparciu i pomocy zespołu pedagogicznego, twoje dziecko będzie miało możliwość rozwinięcia swoich umiejętności i zdobycia niezbędnych kompetencji.

Nie czekaj dłużej i skorzystaj z oferty Zespołu Szkół Specjalnych w Strzegomiu. Odwiedź stronę internetową szkoły i skontaktuj się z zespołem pedagogicznym, aby uzyskać więcej informacji. Polecamy

Go up