Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miękini - Miękinia

Adres: Szkolna 2, 55-330 Miękinia, Polska.
Telefon: 713144981.
Strona internetowa: sp.miekinia.com.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 58 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.2/5.

Lokalizacja Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miękini

Szukasz informacji na temat Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miękini To miejsce znajduje się w Miękini przy Szkolnej 2. Ich numer telefonu to 713144981 a strona internetowa to sp.miekinia.com.

To szkoła oferuje miejsca parkingowe dla osób na wózkach oraz wejścia dostępne dla osób na wózkach. Na Google My Business ma 58 recenzji i średnia ocena wynosi 3.2/5.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miękini oferuje wykształcenie na wysokim poziomie. Jest ono usytuowane w dogodnej lokalizacji, co ułatwia dzieciom i ich rodzicom dotarcie do szkoły. Szkoła ma duże zdolności do przygotowania dzieci do dalszej edukacji i oferuje różnorodne zajęcia pozalekcyjne.

Inne ważne informacje:

Parking dostępny dla osób na wózkach
Wejście dostępne dla osób na wózkach

Opinie:
Ta firma ma 58 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.2/5.

Rekomendacja:
Jeśli szukasz szkoły dobrej jakości i dogodnie położonej, to Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miękini jest dobrym wyborem. Zaleca się odwiedzenie ich strony internetowej sp.miekinia.com aby uzyskać więcej informacji i skontaktować się z nimi.

Recenzje dla Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miękini

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miękini - Miękinia
Croosover _27
2/5

Nie polecam!!! Nauczyciele nie przestrzegają praw ucznia. Przykładem tego jest np: VK. Żadnej pomocy że strony psychologów. Daje 2 gwiazdki zamiast 1 tylko i wyłącznie dzięki pani woźnej.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miękini - Miękinia
RED RED
4/5

Zacząłem własnie 7 klasę, mogę z przyjemnością stwierdzić że większość nauczycieli ma pozytywne i miłe nastawienie do uczniów. Pani Ewa R świetnie prowadzi Polski , pani Małgorzata K za bardzo krzyczy, ale da się wytrzymać. Nie mogę też wspomnieć o panu Łukaszu B który jest naszym wychowawcą. Serdecznie polecam tą szkołę ale nie mogę dać 5 gwiazdek z powodu zachowania niektórych nauczycieli i wygląd estetyczny szkoły.
Z poważaniem
Fav uczeń 7b pani Kowalskiej.
(Chyba)

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miękini - Miękinia
05 oficial
4/5

Akurat skończyłem naukę w tej szkole i mogę powiedzieć że można tam bez obaw wysłać swoje dzieci jest tam stołówka z nie najgorszym jedzeniem, dwa automaty na przekąski, pielęgniarka szkolna której częściej nie ma niż jest i kuchnia w której nauczyciele czasami przeprowadzają zajęcia gastronomiczne. Większość nauczycieli jest spoko oczywiście jest parę wyjątków, nauczyciele często wstawiają uwagi za byle co dla dla przykładu jedna z uczennic pomagała koleżankom w ławce z jednym zadaniem z podręcznika które nie było na ocenę i najwyraźniej uraziło nauczycielkę to że uczennica lepiej tłumaczyła materiał z lekcji niż ona i dała jej uwagę za przeszkadzanie podczas lekcji ale oprócz incydentów z tą i trójką innych nauczycieli reszta nauczycieli jest dosyć przyjaznych. Ogółem nauczyciele tacy jak Pani Anna O., Pani Alicja S., Pani Katarzyna S., Pani Małgorzata K., Pan Łukasz B., Pani Ewa S. i Pani Agnieszka Ć. są naprawdę mili i na ich lekcjach utrzymuje się przyjemna atmosfera.
Podsumowując szkoła fajna, nauczyciele też oprócz paru wyjątków i zawsze utrzymuje się w niej przyjemna atmosfera ale dużo zależy od tego kto będzie z wami w klasie.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miękini - Miękinia
Marcin Chmielnicki
2/5

Patrząc ma zawartość szkolnego sklepiku z automatem raczej nie powala, dużo produktów z syropem i chemia. Chyba nie tak powinna wyglądać dieta w szkole

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miękini - Miękinia
Milena
5/5

W tym roku skończyłam ósmą klasę. Jestem bardzo zadowolona z edukacji w tej szkole. Zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminów. Pani Katarzyna S. uczyła mnie polskiego w ósmej klasie i była też moją wychowawczynią. Mogę szczerze powiedzieć, że jest ona najlepszą nauczycielką w tej szkole, jest bardzo miła, wyrozumiała i pomocna. Matematyki uczyła mnie Pani Maria S. N początku mojej nauki Pani Maria była bardzo miłą nauczycielką, moi rówieśnicy mówili, że w siódmej klasie coś się w niej "zepsuło", ale ja uważam, że Pani Maria bardzo dobrze przygotowała mnie do egzaminu i bardzo pomogła mi w nauce matematyki, która nie była dla mnie łatwym przedmiotem. Pani Maria zawsze oferowała mi pomoc, gdy dostawałam nie za dobrą ocenę z kartkówki lub sprawdzianu i proponowała bym przyszła do niej przed lekcjami, by wytłumaczyła mi dany temat, co uważam za bardzo miłe, ponieważ nie ma wielu takich nauczycieli, którzy specjalnie dla ucznia przyszli by o 7 rano. Języka angielskiego uczyła mnie Pani Anna O. Jest bardzo miłą nauczycielką, jednak jej lekcje mają prostą formę: podręcznik, notatka i ćwiczenia. Schemat ten już robił się nudny, a na jej lekcje przychodziłam z niechęcią, będąc świadoma tego, że przez 45 minut będę siedzieć w ławce i nic nie robić. Jej lekcje były po prostu nużące, a więcej angielskiego nauczyłam się w internecie niż na jej lekcjach. Inni nauczyciele, których dobrze wspominam to Pani Anita T., która niestety już nie pracuje w tej szkole. Pani Anita była moją wychowawczynią w 7 klasie. Uważam, że była dobra w tym co robiła. Na lekcjach panowała cisza i każdy zawsze jej słuchał, a przede wszystkim świetnie nauczała fizyki i chemii. Pomimo "dobrych" ocen z obu tych przedmiotów, wiedziałam bardzo dużo, i zawsze mogłam pochwalić się swoją wiedzą z notatek, które były proste i zrozumiałe. Następną nauczycielką jest Pani Alicja S., która uczyła mnie języka niemieckiego. Lekcje Pani Alicji nie różniły się bardzo od lekcji Pani Anny O., jednak Pani Alicja zawsze epatowała pozytywnymi emocjami, a na jej lekcjach nie brakowało śmiechów. Na zajęciach każdy był aktywny i nikt nie bał się zgłosić do zadania, ponieważ zawsze dostawało się pomoc, gdy popełniło się błąd. Minusem jednak była odpowiedź ustna, jednakże jeżeli ktoś słuchał na lekcji i dokładnie przeczytał notatkę, nie miał się o co martwić. Bywało też tak, że nie przeczytałam nawet notatki, a zgłosiłam się do odpowiedzi i dostałam ocenę bardzo dobrą. Bardzo fajną nauczycielką jest też Pani Agnieszka Ć. Zawsze na jej lekcjach każdy dobrze się bawił, ucząc się. Pani Agnieszka ogólnie jest bardzo fajną i miłą nauczycielką, która lubi to co robi.
Podsumowując, bardzo polecam tą szkołę i cieszę się, że to właśnie tu mogłam spędzić te 8 lat z cudowną klasą i niesamowitymi wspomnieniami ?

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miękini - Miękinia
JanikosWolf
5/5

Aktualnie wychodzę z tej szkoły i po 8 latach mogę powiedzieć, że szkoła jest dobra. Opinie o nauczycielach są naciągane lub zmyślane. Było parę nieprzyjemnych sytuacji, lecz nie liczą się one w skali z tymi dobrymi. Szkoła jest coraz bardziej nowoczesna, nauczyciele mili i potrafiący czegoś nauczyć, a uczniowie życzliwi. Dyrektorzy też są porządni i potrafią zareagować, kiedy trzeba. Polecam tą szkołę każdemu. Szkoła zmierza w dobrą stronę - z roku na rok jest coraz lepiej.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miękini - Miękinia
Oddbjørn Eriksen
1/5

Kilku nauczycieli notorycznie gnębi i poniża uczniów. Używają podczas lekcji słów nieprzyzwoitych i znęcają się psychicznie. Wielokrotnie chciało mi się płakać po tym, jak mnie potraktowali, choć nie dałem po sobie tego poznać. Co ciekawe i tak mnie lubili i nawet jeśli któryś to czyta to za nic by mnie o tą opinię nie podejrzewał. O tych których jie lubili strach pisać. Szkoła w Miękini to najgorsze lata mojego życia. Mam nadzieję że pewnego dnia zawitają tam tajniacy i wyprowadzą część kadry pedagogicznej na ławę oskarżonych bo tam jest ich miejsce.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miękini - Miękinia
Marek Eichenlaub
5/5

Miłe grono pedagogiczne. Pomocna kadra Pań i Panów Woźnych i Pan Konserwator. Miło nastawione Panie w sekretariacie.

Go up