Przedszkole Językowe Biedroneczki - Miechów

Adres: Os. S. Żeromskiego 1, 32-200 Miechów, Polska.
Telefon: 793112482.
Strona internetowa: biedroneczki.eu.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Językowe Biedroneczki

Przedszkole Językowe Biedroneczki znajduje się w Miechowie przy ul. Os. S. Żeromskiego 1. Jest to przedszkole, które oferuje edukację językową w świetnej lokalizacji.

Numer telefonu do kontaktu z przedszkolem to 793112482. Można też zwiedzać ich stronę internetową: biedroneczki.eu.

Cechami charakterystycznymi przedszkola są: Specjalności: Przedszkole. Przedszkole Językowe Biedroneczki pozwala dzieciom rozwijać umiejętności językowe w świetnej atmosferze, dzięki czemu są przygotowane do dalszej edukacji.

Na stronie Google My Business przedszkola są 2 opinie i średnia ocen jest na poziomie 5/5.

Jeśli szukasz przedszkola, w którym Twoje dziecko może rozwijać swoje umiejętności językowe, to Przedszkole Językowe Biedroneczki jest idealnym wyborem.

Zalecamy odwiedzenie strony internetowej biedroneczki.eu aby uzyskać więcej informacji i skontaktować się z przedszkolem.

Recenzje dla Przedszkole Językowe Biedroneczki

Przedszkole Językowe Biedroneczki - Miechów
Katarzyna Woźnicka-Stachurka
5/5

Gorąco polecam Przedszkole Językowe Biedroneczki! Jest to moimi zdaniem najlepsze Przedszkole w Powiecie Miechowskim,a właściwie chyba takiego miejsca nie ma nigdzie! Wspaniała opieka,zajęcia dodatkowe dostosowane do zainteresowań dzieci, dużo nauki przez zabawę.Po ukończeniu Przedszkola dziecko doskonale radzi sobie w dalszej edukacji.Dodatkowo bardzo życzliwa Pani Dyrektor,która kocha swoją pracę i z wielką pasją tworzy to wspaniałe miejsce.Przedszkole Biedroneczki,to najlepsza inwestycja w dziecko... która procentuje ...

Przedszkole Językowe Biedroneczki - Miechów
Aneta Massalska
5/5

Jeżeli chcecie Państwo aby dziecko traktowało przedszkole jak drugi dom z milymi ciociami to to jest właśnie to miejsce. Najlepsze pomysly opieka i kadra oraz właściciele którzy rozwiążą każdy problem?

Go up