Zespół Szkół w Wolbromiu - Wolbrom

Adres: Zespół Szkół w, Skalska 18, 32-340 Wolbrom, Polska.
Telefon: 326441055.
Strona internetowa: zswolbrom.pl.
Specjalności: Szkoła średnia, Liceum ogólnokształcące, Technikum.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 23 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja Zespół Szkół w Wolbromiu

Zespół Szkół w Wolbromiu jest szczególnym miejscem do uczenia się i rozwijania swoich umiejętności. Znajduje się w centrum Wolbromia przy Skalska 18, 32-340 Wolbrom, Polska. i jest łatwo dostępne dla wszystkich.

Jest to miejsce, w którym można zdobyć wykształcenie średnie w trzech specjalnościach: szkoła średnia, Liceum ogólnokształcące oraz Technikum. Każdy może tu znaleźć coś dla siebie i rozwinąć swoje pasje i talenty.

Kontakt z Zespół Szkół w Wolbromiu można nawiązać poprzez telefon 326441055 lub poprzez wizytę na ich stronie internetowej: zswolbrom.pl. Jednym z wielu atutów tej szkoły jest dostępny parking dla osób na wózkach, co czyni ją miejscem przyjaznym dla każdego.

Na stronie Google My Business firma ma 23 recenzje i średnia ocena wynosi 3/5, co świadczy o dobrej jakości kształcenia i przyjaznym otoczeniu. Jeśli szukasz szkoły, w której będziesz się czuł komfortowo i będziesz mógł rozwijać swoje talenty, to Zespół Szkół w Wolbromiu jest idealnym wyborem.

Dlatego zachęcamy Cię do skontaktowania się z nimi i rozpoczęcia nowego rozdziału w swoim życiu. Polecamy oficjalną stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i zapisać się na kurs.

Recenzje dla Zespół Szkół w Wolbromiu

Zespół Szkół w Wolbromiu - Wolbrom
Sok Malinowy
1/5

Nie umią ustawić planu lekcji po 2 tygodniach

Zespół Szkół w Wolbromiu - Wolbrom
Karlos1Mv2
1/5

Szkoła wywiera na początku dobre wrażenie, jednak w moim przypadku czar prysł już w połowie roku. Dodam jeszcze ważną informację, że dni otwarte to jedna wielka ściema mająca ściągnąć konsumentów (tak traktowany jest uczeń). Nie polecam też iść do tej szkoły każdemu, kto nie głosuje na PiS, niektórzy nauczyciele są trochę homofobiczni.
Nauczyciele są zawistni i potrafią się bardzo mścić. Wymagają, żeby traktowało się ich z szacunkiem podczas gdy sami tego szacunku nie okazują uczniom. W łazienkach zawsze unosi się zapach dymu papierosowego, a czasem dymu z zioła i alkoholu.Przez to miejsce można dostać depresji i można stracić chce do życia oraz przebywania z ludźmi, czyni ono z porządnych ludzi zwierzęta.Nie polecam wszystkim którzy mają większe ambicję niż zostanie w przyszłości sprzedawcą za ladą sklepu.

Zespół Szkół w Wolbromiu - Wolbrom
Ewusia To.
1/5

Nie polecam! Uważajcie na swoje dzieci bo nie patrzą komu je wydają. Zero weryfikacji, przy odbiorze dziecka każdy może się podać za rodzica!

Zespół Szkół w Wolbromiu - Wolbrom
Bruno Skwarek
1/5

Nie polecam!!! Trzymaja dzieci w kratach jest jak w wiezieniu wszedzie kamery ktore cie widza i czuje dyskomfort i mam depresje

Zespół Szkół w Wolbromiu - Wolbrom
Zgniła Owca
5/5

Polecam bo inaczej nie zdam 10/10

Zespół Szkół w Wolbromiu - Wolbrom
Piotr Janus
4/5

W sumie dobra szkoła, polecam. Nie raj, ale rzetelnie.

Zespół Szkół w Wolbromiu - Wolbrom
Avster
5/5

Zespół Szkół w Wolbromiu - Wolbrom
Niemiecki _
5/5

Go up