Przedszkole Iskierkowo Wolbrom - Wolbrom

Adres: 3 Maja 14, 32-340 Wolbrom, Polska.

Strona internetowa: iskierkowo.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 7 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Przedszkole Iskierkowo Wolbrom

Przedszkole Iskierkowo Wolbrom 3 Maja 14, 32-340 Wolbrom, Polska

Przedszkole Iskierkowo Wolbrom znajduje się w Wolbromie przy Adresie: 3 Maja 14, 32-340 Wolbrom, Polska. Jest to przedszkole, które oferuje opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym. Można je skontaktować pod numerem telefonu, chociaż aktualnie nie jest on dostępny. Jeśli szukasz więcej informacji, odwiedź ich oficjalną Stronę internetową: iskierkowo.pl.

Specjalnością Przedszkola Iskierkowo Wolbrom jest opieka i wychowanie dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to miejsce, w którym Twoje dziecko może rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu.

Na temat Przedszkola Iskierkowo Wolbrom istnieje 7 opinii na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.4/5. Oceny i opinie klientów są bardzo ważne, ponieważ pomagają nam lepiej poznać daną firmę.

Lokalizacja Przedszkola Iskierkowo Wolbrom jest bardzo korzystna, gdyż znajduje się w centrum Wolbromia i jest dobrze skomunikowane z resztą miasta. Dzięki temu rodzice mogą łatwo dotrzeć do przedszkola i skontaktować się z jego pracownikami.

Jeśli szukasz przedszkola, które oferuje wysoką jakość opieki i edukacji dla dzieci w wieku przedszkolnym, to Przedszkole Iskierkowo Wolbrom jest idealnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie ich oficjalnej strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji i skontaktować się z nimi.

Recenzje dla Przedszkole Iskierkowo Wolbrom

Przedszkole Iskierkowo Wolbrom - Wolbrom
Katarzyna Federkiewicz (Administrator)
5/5

Miejsce odpowiednie dla moich dzieci. Mega progres rozwojowy dzięki wsparciu wykwalifikowanej kadry, przez wsparcie logopedy moje dzieci więcej mówią, mówią wyraźnie, po czterech miesiącach uczęszczania zmiany w zachowaniu na plus. Rewelacyjne zajęcia fizjoterapeutyczne wspomagające rozwój także przy zaburzeniach SI (podwrazliwosc i nadwrażliwość sensoryczna), dogoterapia pozwoliła opanować strach przed pieskami, wyzwolila większy instynkt opiekuńczy w moich dzieciach. Panie przedszkolanki są przez chłopców uwielbiane, niemal całkowicie pokonały wybiorczosc pokarmową u młodszego syna w dwa miesiące. Dzieci są zaopiekowane, chodzą bardzo chętnie do przedszkola. Różnorodność zajęć i ich dopasowanie do poziomu rozwoju dzieci to olbrzymi plus. I ciągła wymiana informacji, współpraca z nami jako rodzicami. Szczerze polecam!

Przedszkole Iskierkowo Wolbrom - Wolbrom
Perspektywa Dorna Kamil
5/5

Fantastyczne miejsce dla naszych pociech. Mówię to jako rodzic dzieciaczków które uczęszczają do Iskierkowa. Takiego projektu daleko szukać a profesjonalizm personelu sam składa ręce do oklasków. To nasze 4 przedszkole i tylko ono spełniło oczekiwania nasze i naszych dzieci.

Przedszkole Iskierkowo Wolbrom - Wolbrom
Pewna Renta
5/5

Super inicjatywa! Od października 2023 start. Gratulacje!

Przedszkole Iskierkowo Wolbrom - Wolbrom
Tomek Zz
1/5

Dałbym mniej jak bym mógł

Przedszkole Iskierkowo Wolbrom - Wolbrom
Wojciech Serwatka
5/5

Przedszkole Iskierkowo Wolbrom - Wolbrom
Ann Pierzchała
5/5

Przedszkole Iskierkowo Wolbrom - Wolbrom
Mateusz Równiak
5/5

Go up