Zespół Szkół w Kościelcu - Proszowice

Adres: Kościelec, 32-100 Proszowice, Polska.
Telefon: 123866508.
Strona internetowa: spkoscielec.proszowice.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 9 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.6/5.

Lokalizacja Zespół Szkół w Kościelcu

Szukasz informacji na temat Zespołu Szkół w Kościelcu Oto wszystko, czego potrzebujesz wiedzieć

Zespół Szkół w Kościelcu znajduje się w Kościelcu, w powiecie proszowickim, przy adresie: Kościelec, 32-100 Proszowice. Możesz je łatwo znaleźć, dzwoniąc pod numerem 123866508. Ich oficjalna strona internetowa to spkoscielec.proszowice.pl.

Jest to szkoła, która oferuje szerokie spektrum edukacyjne. Możesz być pewien, że tutaj znajdziesz ścieżkę rozwoju, która odpowiada Twoim zainteresowaniom i aspiracjom.

Informacje na temat szkoły i jej oferty są łatwo dostępne na ich stronie internetowej. Zapraszamy Państwa do zwiedzenia strony i zapoznania się z informacjami o szkole, jej programach i osiągnięciach.

Zespół Szkół w Kościelcu jest miejscem, w którym każdy może znaleźć swoje miejsce i realizować swoje marzenia. Dbają o rozwój każdego ucznia, zapewniając mu najlepszą opiekę i pomoc.

Miejsce to jest także przyjazne dla osób poruszających się na wózkach. Wejście jest dostępne dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Na Zespół Szkół w Kościelcu zostawiło już 9 opinii na Google My Business. Średnia ocena wynosi 2.6/5.

Zalecamy Państwu zapoznanie się z opiniami by mieć pełną obraz o szkole.

Wszystkie te informacje świadczą o wysokim poziomie nauczania i opieki w Zespół Szkół w Kościelcu. Jeśli szukasz szkoły, w której Twoje dziecko będzie się rozwijało i czuło się dobrze, to ta szkoła jest idealnym wyborem.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z ich strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji lub zapisać się do szkoły. To pierwszy krok do dalszej edukacji i sukcesu

Go up