Zespół Szkół im. B. Głowackiego - Proszowice

Adres: 3 Maja 107, 32-100 Proszowice, Polska.
Telefon: 123861035.
Strona internetowa: zsproszowice.edu.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 13 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.2/5.

Lokalizacja Zespół Szkół im. B. Głowackiego

Zespół Szkół im. B. Głowackiego to szkoła znajdująca się w Proszowicach, przy adresie 3 Maja 107, 32-100 Proszowice, Polska. Dzięki temu, że szkoła jest dobrze skomunikowana, można tu łatwo dojechać autobusem, rowerem lub samochodem. Istnieje również parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach, co czyni szkołę przyjazną dla osób niepełnosprawnych.

Jeśli szukasz szkoły oferującej różnorodne specjalności, to Zespół Szkół im. B. Głowackiego jest dobrym wyborem. Na oficjalnej stronie internetowej znajdziesz więcej informacji na temat oferty edukacyjnej.

W szkole istnieje możliwość kontaktu z personelem i nauczycielami, co pozwala rodzicom i uczniom na uzyskanie wszelkich informacji dotyczących nauki i życia szkolnego. Dodatkowo, można znaleźć 13 recenzji na Google My Business oraz średnią ocenę 3.2/5, co daje pewien obraz opinii społeczności na temat szkoły.

Jeśli szukasz szkoły oferującej dobre warunki do nauki, przyjaznej atmosferze i możliwości rozwijania swoich umiejętności, to Zespół Szkół im. B. Głowackiego jest dobrym wyborem. Zalecamy odwiedzenie oficjalnej strony internetowej szkoły i skorzystanie z możliwości kontaktu z personelem, aby uzyskać więcej informacji.

Zachęcamy do skontaktowania się z szkołą przez oficjalną stronę internetową i rozpoczęcia nowego etapu edukacji w Zespole Szkół im. B. Głowackiego.

Recenzje dla Zespół Szkół im. B. Głowackiego

Zespół Szkół im. B. Głowackiego - Proszowice
nataalia002
1/5

Najgorsze lata męczarnii. Najgorsi nauczyciele nie myjący się od podstaw przedsiębiorczosci i jego kolega od polskiego, którzy nic nie umieli nauczyć, stare gbury. Nie wspominając o szanownej pani od WF-u, która wymyślała nie stworzone rzeczy i krzyczała na dziewczyny, które chciały zgłosić nieprzygotowanie. Istna paranoja. Ta szkoła to więzienie, potrafili na przerwach zamykać drzwi wejściowe na klucz, a idioci nie wiedzieli ze chłopaki wciągają prochy w szatni dla dziewcząt. A co do matury z matematyki to dopuścili może z 5 osób nawet nie dając szansy na spróbowanie. Ta szkoła nadaje się tylko do jak najszybszej rozbiorki. A nauczyciele o ile w ogóle można ich tak nazwać do wykonywania tych zadań, którymi męczą nieustannie uczniów. A bajeczki o wysokiej zdawalnosci egzaminów opowiadajcie sobie emerytom.

Zespół Szkół im. B. Głowackiego - Proszowice
Titty Twister
1/5

Ukończyłem tę szkołę kilkanaście lat temu, ale wspominam ją bardzo źle, zwłaszcza nauczycieli. Teraz widzę, że skład grona pedagogicznego mocno się zmienił. Jednakże Ci, którzy nigdy nie powinni uczyć nadal się tym zajmują...

Zespół Szkół im. B. Głowackiego - Proszowice
Mami Cycek
3/5

Nie uczęszczałem do tej szkoły lecz odradzam.
Uczniowie palą koło nauczycieli oraz szkoła chwali się wysoka zdawalnością matur a z klasy dopuszczają moze 30% uczniów.

Zespół Szkół im. B. Głowackiego - Proszowice
Damian Król
5/5

Jestem dumny z ukończenia tej szkoły. Tu nauczyłem się matematyki i ją polubiłem oraz rozwinąłem zainteresowania informatyczne.
Ogromny szacunek dla szkoły, osiągnięć i całego grona pedagogicznego.

Zespół Szkół im. B. Głowackiego - Proszowice
Klaudia Gładysz
1/5

Dramat

Zespół Szkół im. B. Głowackiego - Proszowice
SzynKa
1/5

Super szkoła

Zespół Szkół im. B. Głowackiego - Proszowice
Cukróweczka
4/5

Zespół Szkół im. B. Głowackiego - Proszowice
Artur
5/5

Go up