Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II, Szkoła Podstawowa nr.2 - Kudowa-Zdrój

Adres: Pogodna 9, 57-350 Kudowa-Zdrój, Polska.
Telefon: 748661024.
Strona internetowa: zsp-kudowa.pl.
Specjalności: Szkoła, Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II, Szkoła Podstawowa nr.2

Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II, Szkoła Podstawowa nr.2 znajduje się w Kudowie-Zdroju przy Pogodnej 9. Jest to znana i ceniona placówka oświatowa, która oferuje wykształcenie na poziomie szkoły podstawowej.

Uczniowie mogą tu skorzystać z szerokiego wachlarza oferty edukacyjnej oraz uczestniczyć w różnych zajęciach pozalekcyjnych. Szkoła daje też możliwość rozwijania talentów i zainteresowań w ramach różnych specjalności.

Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II, Szkoła Podstawowa nr.2 charakteryzuje się również dogodnym położeniem. Jest tu dostępny parking dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wejście dostępne dla tej grupy osób. Dzięki temu każdy może tu się bezpiecznie i komfortowo poruszać.

Na temat szkoły dostępne są również opinie, które wskazują, że jest to miejsce, w którym uczniowie nie tylko uczą się, ale również czują się dobrze i mają okazję rozwijać swoje umiejętności. Średnia ocena szkoły na podstawie recenzji wynosi 5/5, co świadczy o wysokim poziomie i jakości kształcenia.

Jeśli szukasz szkoły, w której Twoje dziecko będzie się dobrze czuło i będzie miało możliwość rozwijania swoich umiejętności, to Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II, Szkoła Podstawowa nr.2 jest idealnym wyborem. Polecamy kontakt z nią poprzez oficjalną stronę internetową.

Recenzje dla Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II, Szkoła Podstawowa nr.2

Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II, Szkoła Podstawowa nr.2 - Kudowa-Zdrój
Ja En (JaEn)
5/5

Ok.

Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II, Szkoła Podstawowa nr.2 - Kudowa-Zdrój
Maciej 290
5/5

Go up