Co Słonko Widziało. Przedszkole Niepubliczne - Kudowa-Zdrój

Adres: Zdrojowa 34, 57-350 Kudowa-Zdrój, Polska.
Telefon: 505906069.

Specjalności: Przedszkole, Pomoc w wyborze opieki dla dziecka.

Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Co Słonko Widziało. Przedszkole Niepubliczne

Co Słonko Widziało. Przedszkole Niepubliczne znajduje się w Kudowie-Zdroju, na adresie Zdrojowa 34. Jest to przedszkole niepubliczne, które oferuje opiekę i edukację dla dzieci.

Jest to miejsce, w którym dzieci mogą się rozwijać i rozwijać swoje umiejętności w wielu dziedzinach. Przedszkole specjalizuje się w edukacji przedszkolnej oraz pomocy w wyborze opieki dla dziecka. To znaczy, że możesz zaufanie powierzyć im swoje dziecko, pewni, że będą one w dobrych rękach.

Co Słonko Widziało to przedszkole, które położone jest w pięknej i spokojnej okolicy, idealnej do zabaw i edukacji dzieci. Dla rodziców, którzy szukają miejsca do opieki i wychowania swoich dzieci, przedszkole to jest idealnym wyborem.

Na stronie Google My Business firma ma 2 pozytywne recenzje, co daje średnią ocenę 5/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu rodziców, których dzieci uczęszczają do przedszkola.

Jeśli szukasz miejsca do opieki i wychowania swojego dziecka, to Co Słonko Widziało jest idealnym wyborem. Znajduje się w pięknej i spokojnej okolicy, a jego specjalności to edukacja przedszkolna i pomoc w wyborze opieki dla dziecka. Dodatkowo, opinie rodziców świadczą o wysokiej jakości usług i zadowoleniu z wyboru.

Nie wahaj się, aby skontaktować z przedszkolem przez telefon 505906069 lub odwiedzić ich stronę internetową. Twoje dziecko zasługuje na najlepszą opiekę i edukację, a Co Słonko Widziało jest gotowe tę zapewnić.

Recenzje dla Co Słonko Widziało. Przedszkole Niepubliczne

Co Słonko Widziało. Przedszkole Niepubliczne - Kudowa-Zdrój
Agnieszka Jurewicz (Park Linowy i Rozrywk)
5/5

Cudowna kadra

Co Słonko Widziało. Przedszkole Niepubliczne - Kudowa-Zdrój
Ja En (JaEn)
5/5

OK

Go up