Zespół Szkół nr 2 w Ludwikowicach Kłodzkich - Ludwikowice Kłodzkie

Adres: Główna 38, 57-450 Ludwikowice Kłodzkie, Polska.
Telefon: 748722363.
Strona internetowa: szkolaludwikowice.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 1/5.

Lokalizacja Zespół Szkół nr 2 w Ludwikowicach Kłodzkich

Zespół Szkół nr 2 w Ludwikowicach Kłodzkich to szkoła znajdująca się w Ludwikowicach Kłodzkich, która oferuje kompleksową edukację uczniom. Można tu kontaktować się pod numerem 748722363.

Szkoła znajduje się w dogodnej lokalizacji, co czyni ją łatwo dostępną dla uczniów z różnych części miasta. Adres szkoły to Główna 38, 57-450 Ludwikowice Kłodzkie, Polska. Strona internetowa szkoły dostępna jest pod adresem szkolaludwikowice.pl.

Zespół Szkół nr 2 w Ludwikowicach Kłodzkich specjalizuje się w edukacji ogólnej i stawia sobie za cel przygotowanie uczniów do dalszej edukacji oraz życia w społeczeństwie. Szkoła dysponuje również przystosowaniem dla osób na wózkach, co czyni ją dostępna dla każdego.

Na temat szkoły dostępne są opinie na portalu Google My Business. Na podstawie dwóch recenzji średnia ocena szkoły wynosi 1/5. Warto zwrócić uwagę, że opinie mogą być subiektywne i odzwierciedlać indywidualne doświadczenia.

W celu uzyskania więcej informacji zalecamy odwiedzenie strony internetowej szkoły lub kontakt bezpośredni z jej przedstawicielami. Szkoła otwiera swoje drzwi dla nowych uczniów i zachęca do kontaktu i zapisu.

Recenzje dla Zespół Szkół nr 2 w Ludwikowicach Kłodzkich

Zespół Szkół nr 2 w Ludwikowicach Kłodzkich - Ludwikowice Kłodzkie
Roblox
1/5

1 Gwiazdka dlaczego?
Numer 1 bardzo nie mili nauczyciele
Numer 2 Źle tłumaczone zadania!
Numer 3 I Tutaj do pedagoga. Przerwa nie tylko jest dla nauczyciela a też dla ucznia i tak przy okazij nie można trzymać ucznów na przerwie w klasie 😉
Numer 4 Jeżeli uczeń nie zgodzi się z nauczycielem odrazu: jak będziesz dyskutował to uwagę ci wstawię albo zadzwonie do rodziców

Fajnie tak?

Uwaga ta szkoła to nie średniowiecze!

I nauczyciele nie mogą zabierać telefonów!!!

Współczuje osobom które się tu uczą/uczyły 🙁

Dziękuje za przeczytanie opinii

Pozdrawiam panią Lidzie!

Zespół Szkół nr 2 w Ludwikowicach Kłodzkich - Ludwikowice Kłodzkie
Alicja Kopczynska
1/5

Go up