Specjalna Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Ludwikowice Kłodzkie

Adres: Wiejska 9, 57-450 Ludwikowice Kłodzkie, Polska.
Telefon: 748716715.

Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Specjalna Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Szukasz informacji na temat Specjalna Niepubliczna Szkoła Podstawowa znajdującej się w Wiejska 9, 57-450 Ludwikowice Kłodzkie, Polska Twoja szukanie się skończyło

Specjalna Niepubliczna Szkoła Podstawowa znajduje się w praktycznej lokalizacji, oferującej wygodne wejście i parking dla osób na wózkach. Szkoła jest znana z oferowania pełnego wykształcenia na poziomie szkoły podstawowej oraz z dedykowanej uwagi wobec każdego ucznia.

Specjalnością szkoły jest szczególne zwrócenie uwagi na indywidualne potrzeby każdego ucznia. Dzięki temu, każdy uczeń może rozwijać swoje talenty i zdolności w optymalny sposób.

Na stronie internetowej szkoły znajdziesz wszelkie informacje dotyczące oferty edukacyjnej, harmonogramu zajęć, a także kontaktu z zespołem nauczycielskim.

Na stronie Google My Business szkoła ma 1 recenzję, co daje średnią ocenę 5/5. To świadczy o wysokiej jakości edukacji i satysfakcji rodziców i uczniów.

Jeśli szukasz szkoły podstawowej, która będzie oferować indywidualne podejście do twojego dziecka, to Specjalna Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Ludwikowicach Kłodzkich jest idealnym wyborem. Zapraszamy do zachęcenia twojego dziecka do rozwijania swoich umiejętności i zdolności w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Nie czekaj dłużej i skorzystaj z możliwości kontaktu ze szkołą poprzez ich stronę internetową. Twoje dziecko zasługuje na najlepszą edukację i Specjalna Niepubliczna Szkoła Podstawowa oferuje wszystko, czego potrzebujesz.

Recenzje dla Specjalna Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Specjalna Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Ludwikowice Kłodzkie
Patrycja Łukasik
5/5

Go up