Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana - Nowy Targ

Adres: Jana Pawła II 85a, 34-400 Nowy Targ, Polska.
Telefon: 185310032.
Strona internetowa: zs1.nowotarski.edu.pl.
Specjalności: Szkoła, Szkoła specjalna.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 47 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana

Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana jest znaną i cenioną placówką oświatową w Nowym Targu. Znajduje się przy Adresie: Jana Pawła II 85a, 34-400 Nowy Targ, Polska. Jeśli potrzebujesz kontaktu telefonicznego, możesz skorzystać z numeru 185310032. Ponadto, posiadamy również własną Stronę internetową: zs1.nowotarski.edu.pl.

Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana oferuje szeroki wachlarz specjalności: Szkoła, Szkoła specjalna. Placówka ta jest znana z wysokiego poziomu nauczania i indywidualnej opieki nad każdym uczniem. Dzięki temu, absolwenci tej szkoły są dobrze przygotowani do dalszej edukacji lub rozpoczęcia pracy zawodowej.

Jednym z wielu atutów tej szkoły jest jej lokalizacja: znajduje się w centrum miasta, co ułatwia dostęp do różnych zakładów i instytucji. Dodatkowo, szkoła jest dostępna dla osób na wózkach, co jest kluczowe dla komfortu i bezpieczeństwa każdego ucznia.

Na temat tej szkoły istnieje już 47 recenzji na Google My Business, co świadczy o dużym zainteresowaniu i zaufaniu społeczności. Średnia ocena tej szkoły wynosi 3.8/5, co wskazuje na wysoki poziom satysfakcji rodziców i uczniów.

W związku z powyższym, zapraszamy Cię do skontaktowania się z Zespołem Szkół nr 1 im. Władysława Orkana poprzez ich oficjalną stronę internetową: zs1.nowotarski.edu.pl. Twoje pytania i wątpliwości zostaną szybko i profesjonalnie rozpatrzone przez kompetentny zespół.

Recenzje dla Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana

Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana - Nowy Targ
Julia Kolwalczyk
1/5

Niekompetentni pracownicy! Papiery złożone tygodnie wstecz do tej pory pozostały nie ruszone, rozumiem zawirowanie związanie ze starym budynkiem szkoły, ale to już jest przesadą. Do tej pory szkoła nie posiada aktualnego numeru tefonu, brak możliwości kontaktu, poza mailem, na który i tak przeważnie nie otrzymuje się odpowiedzi. Rozczarowujące. Wolne miejsca pozostają wolnymi miejscami, bo nikt nie chce się tym zająć. Brak profesjonalizmu wykonywanym zawodzie, zalecan zmianę pracowników lub inwestycje w dodatkowych

Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana - Nowy Targ
Smilodon -
1/5

Nie polecam szkoły, zmarnowane 5 lat życia. Nie potrafią nawet zorganizować próbnych matur. Nie ma informacji o godzinie egzaminu zawodowego, uczeń musi sam tego pilnować.
Warunki tragiczne, mała "sala gimnastyczna" i szatnie w postaci klitek 2 m na 2 m. (Na jedną szatnię przypada od 25 do 60 osób.)
Do niedawna główne wejście było zamknięte dla uczniów "bo wcześniej tak było i było dobrze, nikt nie narzekał".

Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana - Nowy Targ
Kacper
5/5

Jak najbardziej polecam! Jestem wdzięczny, że Szanowne grono nauczycielskie dało mi wiedzę potrzebną do rozpoczęcia pracy na 1 linii wsparcia, skąd potem mogłem ruszyć do Cisco 🙂 w moim przypadku szczególnie przydała się wiedza wyniesiona z zajęć z j. angielskiego, sieci komputerowych, systemów operacyjnych.

Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana - Nowy Targ
KODI Studio
1/5

Moim subiektywnym zdanie szkoła nie jest zła zależy poprostu na kogo się trafi... Ja miałem zaszczyt uczyć się z w tej szkole. Dzięki temu straciłem rok. Lecz nie żałuję ponieważ poznałem najlepszą na świecie klasę. Dzięki nim zrozumiałem że informatyka to nie zawód dla mnie. Dziekuje!! Dziękuję że nie pozwoliliście mi iść tą złą ścieżką i pozwoliliscie mi zrozumieć że zostanę szambo-nurkiem. Jeszcze raz Dziękuję za to wszystko, Proszę o dobre mnie zapamiętanie oraz Przepraszam za wszystko co złe.

NIE POLECAM ZAWODU INFORMATYKA

Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana - Nowy Targ
Nibber Shikanii
1/5

Brak parkingu dla uczniów, pieniądze rzucone dosłownie w błoto. Powodzenia z dojazdem

Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana - Nowy Targ
Stanislav
1/5

Patologiczni nauczyciele i uczniowie z patologicznych środowisk. Korupcja, brak kompetencji i kumoterstwo - tego się tutaj nauczycie. Przychodząc tutaj porzućcie wszelką nadzieję na zdanie matury, o jakkolwiek pożytecznej edukacji nie wspominając. To jest wstyd, że takie szkoły w Polsce istnieją i są utrzymywane z publicznych pieniędzy.

Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana - Nowy Targ
Jakub Łacek
5/5

Miła atmosfera w gronie uczniów. Uczniowie na wysokim poziomie kultury zero alkoholizowania się i palenia używek. Nauczyciele mają wysokie wykształcenie krawieckie.

Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana - Nowy Targ
_Cysiek__ (SzalonyHipokamp)
5/5

Najlepsza szkola na świecie! Mega nauczyciele, wspaniali uczniowie i przyszlościowe kierunki edukacji. Kursy, staże i praktyki!!!! Polecam z calego serduszka ❤️❤️❤️❤️
~Fotografka

Go up