Liceum Ogólnokształcące nr 1 - Nowy Targ

Adres: plac Krasińskiego 1, 34-400 Nowy Targ, Polska.
Telefon: 182662955.

Specjalności: Liceum ogólnokształcące, Szkoła.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 60 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.9/5.

Lokalizacja Liceum Ogólnokształcące nr 1

Cześć Szukasz informacji na temat Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Nowym Targu Jesteś w dobrym miejscu

Liceum Ogólnokształcące nr 1 znajduje się w samym centrum Nowego Targu, na placu Krasińskiego 1. Możesz ich łatwo odnaleźć pod numerem telefonicznym 182662955.

Szkoła oferuje dwie główne specjalności: Liceum ogólnokształcące oraz Szkoła. Dzięki temu uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności i pasje w różnorodnych dziedzinach.

Infrastruktura szkoły jest dostępna dla osób na wózkach, co czyni ją przyjazną dla wszystkich uczniów.

Na temat Liceum Ogólnokształcącego nr 1 można przeczytać 60 recenzji na Google My Business, co daje obraz jego funkcjonowania i relacji z uczniami i rodzicami. Średnia ocena tych recenzji wynosi 2.9/5, co wskazuje na pewne obszary do poprawy, ale też na wiele aspektów, w których szkoła spełnia lub przekracza oczekiwania.

Jeśli szukasz szkoły, która pomoże twojemu dziecku rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania, to Liceum Ogólnokształcące nr 1 jest godne rozważenia. Zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji i skontaktować się z nimi.

Polecamy kontakt ze szkołą poprzez ich oficjalną stronę internetową, aby uzyskać pełną i najaktualniejszą informację.

Recenzje dla Liceum Ogólnokształcące nr 1

Liceum Ogólnokształcące nr 1 - Nowy Targ
Zły Sąsiad
1/5

Kiedyś to była szkoła na 5+ , wychowywalem się w cieniu tych murów od ponad 30 lat , pewnie rówieśnicy z pobliskich ulic jak i wszyscy sąsiedzi się zgodzą że teren szkoły był nieodłączną częścią egzystencji między rzeką a ścisłym centrum.... Niestety obecna Dyrekcja chyba zapomina że to między innymi dzięki podatników pieniędzmi szkoła funkcjonuje.... Od stycznia trwa remont ul.Nadwodnia jedyne sprawne przejscie przez placówke niestety jest zamykane jak bywało to już od dłuższego czasu bez powodu jeszcze za dnia.... Dawniej do 21-22 harcowalismy z rówieśnikami spokojnie, ile szyb wybitych, piłek zgubionych czy relacji nawiązanych.... Kiedyś można było chociaż kasztany "ukraść" z boiska....dziś naprawdę nie ma tam nic co mieszkancy mogli By zabrać, już nie wspominając o drastycznym niżu demograficznym, nas było z sąsiedztwa 30-40 łobuzów ?. CZEGO SIE DYREKCJA BOI? UTRUDNIACIE ŻYCIE MIESZKAŃCÓW najwyraźniej "Bo Tak" tym bardziej że od 9msc nie ma oświetlenia na ul......Otwórzcie wreszcie TO PRZEJŚCIE!!! Z którego korzystać można było od kiedy sięgam pamięcią!

Liceum Ogólnokształcące nr 1 - Nowy Targ
Stefan Liżme
2/5

bardzo lubię lody śmietankowe, lecz często nie ma ich w sklepie. Wtedy sięgam po smak czekoladowy. Jednak nie jest moim ulubionym. Kiedyś miałem psa- Reksia. Bardzo lubił karmę pediatrę. Niestety, pewnego dnia mój sadystyczny ojciec podał mu sfermentowane maliny. Reksio zdechł, a kilka tygodni później, mój wujek zrobił fikołka na festynie i zajął 2 miejsce.

Liceum Ogólnokształcące nr 1 - Nowy Targ
von Majzel
1/5

Kiedyś chodziłem do tej szkoły, dyrektor mi powiedział że to nie wazne czy przyniosę naboj do straszaka czy minę przecieczolgową, chyba był jakiś ułomny ten dyrektor. Nie skończyłem tej szkoły i się cieszę. Teraz pracuje jako inżynier serwisu i jeżdżę po całych Niemczech 😀

Liceum Ogólnokształcące nr 1 - Nowy Targ
Kiki
3/5

Nauczyciele wymagają, ale nie uczą. Szkoła wcale nie posiada wysokiego poziomu, a srebrną tarczę znalazła chyba w paczce po czipsach.

Tylko ludzie są spoko

Liceum Ogólnokształcące nr 1 - Nowy Targ
czokokaramel
4/5

Możesz skończyć Goszcza, ale pamiętaj że Goszcz z tobą nigdy nie skończy.

Liceum Ogólnokształcące nr 1 - Nowy Targ
Johndoesutobe xd
1/5

Brak szanowania jakichkolwiek praw ucznia i statutu. Tego całego "poziomu" nie widać u większości nauczycieli. Żałuje że poszedłem do tej szkoły. Tak

Liceum Ogólnokształcące nr 1 - Nowy Targ
Luko Frason
1/5

Jeśli chcesz iść do tej szkoły, szykuj już sobie pieniądze na korepetycje, bo nauczyciele nie uczą tylko wymagają...

Liceum Ogólnokształcące nr 1 - Nowy Targ
Kacper Smreczyński
1/5

W nocy po salach szkolnych grasuje saskłacz oraz często można spotkać dendrofila współżyjącego z drzewami

Go up