Uniwerek Malucha Niepubliczne Przedszkole im.św. JanaPawła II. - Iwkowa

Adres: Iwkowa 844, 32-861 Iwkowa, Polska.
Telefon: 695916898.

Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Uniwerek Malucha Niepubliczne Przedszkole im.św. JanaPawła II.

Uniwersalny Asystent:

Zapraszamy Cię do odkrycia Uniwersum Malucha Niepublicznego Przedszkola im. św. Jana Pawła II, położonego w sercu pięknej wsi Iwkowa, przy adresie: Iwkowa 844, 32-861 Iwkowa, Polska.

Przedszkole to miejsce, w którym dzieci mogą nie tylko rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania, ale także czuć się bezpieczne i otoczone opieką. Nasza szkoła specjalizuje się w edukacji przedszkolnej i dostarcza dzieciom wszystkich niezbędnych narzędzi do pomyślnego rozpoczęcia edukacji w szkole podstawowej.

Jedną z cech szczególnych Uniwersum Malucha jest dostępność wejścia dla osób poruszających się na wózkach. To znaczy, że każdy ma równy dostęp do edukacji i zabaw w naszym przedszkolu.

Aktualnie Uniwersum Malucha Niepublicznego Przedszkola im. św. Jana Pawła II ma 1 recenzję na Google My Business z średnią oceną 5/5. Ocena ta świadczy o wysokiej jakości usług i zaangażowaniu naszej szkoły w rozwój dzieci.

Jeśli szukasz szkoły, która będzie wspierała i rozwijała Twoje dziecko w każdym aspekcie jego życia, to Uniwersum Malucha Niepubliczne Przedszkole im. św. Jana Pawła II jest idealnym wyborem. Zapraszamy Cię do kontaktu z nami przez naszą stronę internetową lub poprzez telefon 695916898.

Zapraszamy do wspólnego rozwijania umiejętności i zainteresowań Twojego dziecka w przyjaznej i wspierającej atmosferze Uniwersum Malucha Niepublicznego Przedszkola im. św. Jana Pawła II.

Recenzje dla Uniwerek Malucha Niepubliczne Przedszkole im.św. JanaPawła II.

Uniwerek Malucha Niepubliczne Przedszkole im.św. JanaPawła II. - Iwkowa
Dawid Ruszaj
5/5

Go up