Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwkowej Nagórzu - Iwkowa

Adres: Iwkowa 463, 32-861 Iwkowa, Polska.
Telefon: 146844330.
Strona internetowa: spnagorze.szkolnastrona.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.

Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwkowej Nagórzu

Szukasz informacji na temat Publicznej Szkoły Podstawowej w Iwkowej Nagórzu Jesteś w dobrym miejscu

Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwkowej Nagórzu to szkoła znajdująca się w sercu Małopolski, w miejscowości Iwkowa przy adresie Iwkowa 463, 32-861 Iwkowa, Polska. Możesz je łatwo skontaktować pod numerem telefonu 146844330. Ich strona internetowa spnagorze.szkolnastrona.pl zawiera pełną informację na temat szkoły, jej oferty edukacyjnej i aktualności.

Jak sama nazwa wskazuje, Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwkowej Nagórzu to szkoła podstawowa, która przygotowuje dzieci i młodzież do dalszej edukacji. Ich głównym celem jest zapewnienie wszechstronnego rozwoju uczniów oraz przygotowanie ich do aktywnego uczestniczenia w życiu społecznym i zawodowym.

Szkoła znajduje się w ładnej i spokojnej okolicy, idealnej do uczenia się i rozwijania zainteresowań. Dzieci i młodzież mają do dyspozycji nowoczesne sale lekcyjne, bibliotekę, salę gimnastyczną i wiele innych zaplecza niezbędnego do edukacji na wysokim poziomie.

Na temat opinii szkoły, nie możemy zaprezentować żadnych danych, ponieważ nie ma żadnych recenzji na Google My Business. Jednak, sugerujemy odwiedzenie strony internetowej szkoły, aby poznać więcej o ich wartościach i zobaczyć, co inni mówią o nich.

W końcu, zalecamy odwiedzenie Publicznej Szkoły Podstawowej w Iwkowej Nagórzu i zapoznanie się z ich ofertą edukacyjną. Jeśli szukasz szkoły, która zapewni wysoki poziom edukacji i przygotowuje do dalszej edukacji, to ta szkoła jest idealnym wyborem. Zapraszamy do kontaktu ze szkołą poprzez ich stronę internetową.

Go up