Szkoła Podstawowa w Głogoczowie - Głogoczów

Adres: Głogoczów 297, 32-444 Głogoczów, Polska.
Telefon: 122737712.
Strona internetowa: zpoglogoczow.myslenice.pl.
Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 10 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.9/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa w Głogoczowie

Szukasz informacji na temat Szkoły Podstawowej w Głogoczowie Twoja wyszukiwka dobiegła końca Znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz wiedzieć na temat tej placówki.

Szkoła Podstawowa w Głogoczowie znajduje się w sercu Głogoczowa pod adresem Głogoczów 297, 32-444 Głogoczów, Polska. Jest to szkoła podstawowa, która oferuje pełny cykl nauczania podstawowego. Możesz skontaktować się z nimi bezpośrednio pod numerem telefonu 122737712.

Na stronie internetowej szkoły zpoglogoczow.myslenice.pl znajdziesz wszelkie informacje na temat szkoły, jej historii, celów, zasad i oferty edukacyjnej. Możesz też znaleźć tam kontakt do dyrekcji oraz innych osób odpowiedzialnych.

W Szkole Podstawowej w Głogoczowie oprócz podstawowej edukacji dzieci i młodzieży, oferowane są również specjalności. Szkoła daje możliwość rozwijania zdolności i zainteresowań uczniów w różnych dziedzinach, m.in. w dziedzinie języka obcego lub nauk ścisłych.

Na temat Szkoły Podstawowej w Głogoczowie dostępne są także opinie i recenzje na stronie Google My Business. Na podstawie 10 opinii średnia ocena placówki wynosi 2.9/5. Zapraszamy do zapoznania się z nimi, aby uzyskać pełniejszy obraz szkoły.

W związku z wyżej wymienionymi informacjami, zalecamy skontaktowanie się z Szkołą Podstawową w Głogoczowie i zapoznanie się z jej ofertą edukacyjną. Może to być idealne miejsce do rozwijania umiejętności i zainteresowań dzieci i młodzieży. Polecamy zwiedzenie strony internetowej i sprawdzenie opinii innych osób, aby uzyskać pełniejszy obraz tej placówki.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa w Głogoczowie

Szkoła Podstawowa w Głogoczowie - Głogoczów
ksiazka stock
1/5

Bardzo zła decyzja żeby puścić tam dziecko. Jeżeli zależy komuś na tym żeby dziecko wyrosło na porządnych ludzi to stanowczo odradzam. Wiele osób po zmianie szkoły popada w depresję oraz lęki społeczne. Nie da się tam funkcjonować, sam budynek wewnątrz odstrasza, np. stan sali gimnastycznej gdzie ciągle kapie z sufitu oraz ściany się kruszą. Nauczyciele są niektórzy ok, ale jest wiele starych zacofanych, którzy nie mają podejścia do dzieci. Większość ludzi tam to patologia, zależy też na klasę. Nie poleciłabym tej placówki nikomu.

Szkoła Podstawowa w Głogoczowie - Głogoczów
Mati Sięckowski
1/5

Generalnie brak orlika, fatalny stan budynku szkoły, fatalni nauczyciele, zdałem szkołę z dwoma rękami w dup*e, jedynie co wyniosłem z tych całych 8 lat nauki to kabel H05VV-F. Nie pozdrawiam, naura, nigdy nie srajcie w szkole.

Szkoła Podstawowa w Głogoczowie - Głogoczów
kacperkuu
1/5

Co mogę powiedzieć jako prezes przywykłem do luksusów. Na temat tej placówki mogę powiedzieć, że jest to kompletne dno w porównaniu do innych odwiedzanych przeze mnie placówek. W tej szkole nic nie jest dobrze. Po za kilkoma dobrymi nauczycielami których policzy się na palcach jednej ręki. Co do stanu budynku nie mam zamiaru się wypowiadać, nadmienię tylko przeciekający stan sali gimnastycznej oraz brak odpowiedniego sprzętu dydaktycznego i sportowego. Brak Orlika to już kuriozum. Nie pozdrawiam, mam nadzieje że kiedyś ta szkoła podniesie się z tego bagna...

Szkoła Podstawowa w Głogoczowie - Głogoczów
Piotr S.
4/5

Szkoła jest ok

Szkoła Podstawowa w Głogoczowie - Głogoczów
Gr3ymi
5/5

Rej lepszy

Szkoła Podstawowa w Głogoczowie - Głogoczów
Wioleta Pulchna
5/5

Szkoła Podstawowa w Głogoczowie - Głogoczów
Віра Тихановська-Кривохижа
5/5

Szkoła Podstawowa w Głogoczowie - Głogoczów
N0x
1/5

Go up