Niepubliczne przedszkole i żłobek Delfinek - Gnojnik

Adres: Gnojnik 611, 32-864 Gnojnik, Polska.
Telefon: 604482442.
Strona internetowa: przedszkolegnojnik.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Niepubliczne przedszkole i żłobek Delfinek

Szukasz przedszkola, które oferuje najwyższą jakość usług edukacyjnych dla Twojego dziecka Nie cherpij dalej Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Delfinek w Gnojniku jest idealnym wyborem.

Lokalizacja
------------

Przedszkole znajduje się w uroczym i bezpiecznym miejscu, w Gnojniku przy adresie Gnojnik 611, 32-864 Gnojnik, Polska. Jest to idealne miejsce, aby Twoje dziecko mogło bezpiecznie rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania.

Specjalności
-------------

Przedszkole Delfinek szczyci się wyjątkową opieką i edukacją dla dzieci w wieku przedszkolnym. Ich specjalnością jest stworzenie przyjaznej i inspirującej atmosfery, w której dzieci mogą się rozwijać i rozwijać swoje talenty.

Informacje dodatkowe
--------------------

Firma posiada 3 opinie na Google My Business, ze średnią oceną 5/5. To potwierdza wysoką jakość usług oferowanych przez Przedszkole Delfinek.

Strona internetowa przedszkola przedszkolegnojnik.pl zawiera więcej informacji na temat ich oferty edukacyjnej, w tym szczegółowe programy nauczania i informacje kontaktowe.

Rekomendacja
------------

Jeśli szukasz przedszkola, które oferuje wysokiej jakości opiekę i edukację dla Twojego dziecka, nie szuka dalej. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Delfinek w Gnojniku to idealne miejsce dla Twojego dziecka. Skontaktuj się z nimi dzisiaj, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć podróż edukacyjną Twojego dziecka. Nie zapomnij odwiedzić strony internetowej przedszkolegnojnik.pl, aby uzyskać więcej informacji i zapoznać się ze światem Przedszkola Delfinek.

Recenzje dla Niepubliczne przedszkole i żłobek Delfinek

Niepubliczne przedszkole i żłobek Delfinek - Gnojnik
Ewe B. (EweBe)
5/5

Jako mama przedszkolaczka uwielbiam to miejsce. Cudowne wychowawczynie, z którymi kontakt to przyjemność, są dla mnie najważniejsze w tej placówce. Do tego czyste kolorowe sale, świetne wyposażenie, smaczne i zdrowe posiłki. Polecam ?

Niepubliczne przedszkole i żłobek Delfinek - Gnojnik
Rafał
5/5

Niepubliczne przedszkole i żłobek Delfinek - Gnojnik
S. St.
5/5

Go up