Szkoła Podstawowa nr 9 - Stalowa Wola

Adres: Rozwadowska 10, 37-464 Stalowa Wola, Polska.
Telefon: 158420429.
Strona internetowa: psp9stw.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 19 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.7/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 9

Szkoła Podstawowa nr 9 znajduje się pod adresem Rozwadowska 10, 37-464 Stalowa Wola, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 158420429. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: psp9stw.pl.

Specjalnością tej szkoły jest Szkoła podstawowa. Jest to placówka edukacyjna, która oferuje program nauczania dla uczniów w wieku szkolnym. Szkoła Podstawowa nr 9 zapewnia wysoką jakość edukacji podstawowej, przygotowując uczniów do dalszej nauki i życia zawodowego.

Inne ważne informacje o Szkole Podstawowej nr 9 to fakt, że wejście jest dostępne dla osób na wózkach. To oznacza, że szkoła jest przystosowana do potrzeb osób z ograniczoną mobilnością, co jest ważne dla zapewnienia równego dostępu do edukacji dla wszystkich uczniów.

Opinie na temat Szkoły Podstawowej nr 9 są zróżnicowane, firma ma 19 recenzji na Google My Business. Średnia opinia wynosi 2.7/5. Pomimo różnych opinii, warto samodzielnie poznać atmosferę i jakość nauczania w tej szkole, ponieważ opinie mogą być subiektywne.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie miało możliwość rozwijania swoich umiejętności pod okiem doświadczonych nauczycieli, Szkoła Podstawowa nr 9 może być idealnym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na spotkanie informacyjne. Nie wahaj się, sprawdź, czy to jest miejsce, które spełni oczekiwania Twojego dziecka

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 9

Szkoła Podstawowa nr 9 - Stalowa Wola
Konrado 1313
1/5

Szkoda że nie da się 0.5 gwiazdki dać część nauczycieli super ale reszta to jakaś tragedia , szkoła feministyczna nastawiono przeciwko chłopakom kończąc ósmą klasę kilka lat temu miałem pełną kartkę A4 uwag i zachowanie nieodpowiednie uwagi typu picie na lekcji i wychodzenie na zewnątrz albo siedzenie w szatni podczas lekcji. Nie polecam wysyłać tam dziecka chyba że w ramach kary, trauma do końca życia.

Szkoła Podstawowa nr 9 - Stalowa Wola
1435 TV
1/5

Szkoła która była wielkim siedliskiem lokalnej patologii. Znęcanie się psychiczne i fizyczne nad słabszymi uczniami, obrzucanie kamieniami i niszczenie rzeczy. Obrzucanie skandalicznymi inwektywami związanymi z moją niepełnosprawnością.
Do tego nauczyciele udający, że nie ma sprawy.

Szkoda, że nie potrafiłem się bronić jako nastolatek. Szczególnie kiedy to pani bibliotekarka publicznie oskarżyła mnie o coś czego absolutnie nie zrobiłem.

"Wspaniałe" lata podstawówki i gimnazjum z rozwadowską patologią do dzisiaj odbijają mi się czkawką. Pocieszam się tym, że wyrosłem na porządnego człowieka i wyrwałem się z tego chorego środowiska.
Zaś ci którzy mnie gnębili latami zmarli przedwcześnie z powodu alkoholizmu lub po przedawkowaniu narkotyków. Ewentualnie proszą o 50 groszy na winko.

Szkoła Podstawowa nr 9 - Stalowa Wola
Jakub Gleń
1/5

Jeśli macie możliwość omijajcie tę szkołę szerokim łukiem szkoda czasu i dziecka. Nauczyciele nie potrafią upilnować dzieci na przerwie przez co niezauważeni mogą wyjść poza teren szkoły . Jako ciekawostkę dodam, że nauczyciel tej szkoły wyzywa uczniów od gnojów i nieuków. Powiecie,że jestem złośliwy, ale to jest autentyk który słyszałem na własne uszy. Czy chcielibyście żeby wasze dziecko było wyzywane na lekcji? Ja też nie. Dlatego wnioski zostawiam wam drodzy rodzice. Wszystko o czym tu pisze byłem naocznym świadkiem.Muszę dać świadectwo jaka ta szkoła jest. Tych faktów przemilczeć się nie da.

Szkoła Podstawowa nr 9 - Stalowa Wola
Krychu5777
1/5

Szkola jest nawet git ale michał urban nie zajął 2 miejsca w konkursie plastycznym jak ja szkoła do bana halo prezydent

Szkoła Podstawowa nr 9 - Stalowa Wola
ruski pies
1/5

szkola bardzo nubowska nie polecam

Szkoła Podstawowa nr 9 - Stalowa Wola
PIERÓG !
1/5

Bieda a większość nauczycieli ma kijek w tyłku. Patologia. Niewspomne o poziomie

Szkoła Podstawowa nr 9 - Stalowa Wola
klaudia nowak
1/5

nie polecam, najgorsze lata mojego życia

Szkoła Podstawowa nr 9 - Stalowa Wola
Kazamczyk b0niarz
2/5

meh, nie polecam nie idzcie tutaj tak to to gituwa

Go up