Niepubliczne Przedszkole Baśniowy Świat - Stalowa Wola

Adres: Dąbrowskiego 10C, 37-450 Stalowa Wola, Polska.
Telefon: 667338170.
Strona internetowa: basniowyswiat.eu.
Specjalności: Przedszkole, Opieka nad zwierzętami.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 16 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole Baśniowy Świat

Niepubliczne Przedszkole Baśniowy Świat to jedno z najbardziej uznanych przedszkoli w Stalowej Woli, Polska. Znajduje się pod adresem Dąbrowskiego 10C, 37-450 Stalowa Wola i oferuje wysokiej jakości usługi opieki nad dziećmi.

To przedszkole wyróżnia się specjalizacją w opiece nad zwierzętami, co sprawia, że jest wyjątkowym miejscem dla dzieci, które uwielbiają zwierzęta. Dodatkowo, Niepubliczne Przedszkole Baśniowy Świat zapewnia dostępność dla osób na wózkach, co sprawia, że jest bardziej przyjazne i dostępne dla wszystkich.

Jeśli chodzi o opinie, firma ta ma aż 16 recenzji na Google My Business, co świadczy o jej dobrej reputacji. Średnia opinia wynosi 4.8/5, co potwierdza wysoką jakość świadczonych usług.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie miało możliwość rozwijania się w przyjaznej i kreatywnej atmosferze, to Niepubliczne Przedszkole Baśniowy Świat jest idealnym wyborem. Dzięki ich specjalizacji w opiece nad zwierzętami, dzieci mogą uczyć się empatii i odpowiedzialności wobec innych istot.

Aby dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach, zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej pod adresem: basniowyswiat.eu. Tam znajdziesz więcej informacji na temat programu nauczania, kadry pedagogicznej oraz kontaktu z przedszkolem.

Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku wyjątkowe doświadczenie w edukacji i opiece, skontaktuj się z Niepublicznym Przedszkolem Baśniowy Świat już teraz poprzez ich stronę internetową.

Recenzje dla Niepubliczne Przedszkole Baśniowy Świat

Niepubliczne Przedszkole Baśniowy Świat - Stalowa Wola
Maria Chojnacka
5/5

Szczerze i z pełnym przekonaniem polecam to przedszkole wszystkim zatroskanym o swoją pociechę rodzicom. Jest to przedszkole wyjątkowo kameralne, gdzie dzieci są bardzo dobrze zaopiekowane, na wysokim poziomie kształtują swój rozwój i wychowanie. Są tam świetnie zorganizowane ciekawe zajęcia, różnorodne tematycznie. Pozostaję pełna podziwu dla cudownej Pani Dyrektor Iwony, która z wielkim sercem dla dzieci, profesjonalizmem, kompetencjami i radością kieruje tą placówką. Bardzo ciepło wspominam i serdecznie dziękuję za wyjątkowy czas i miejsce, do którego chętnie i z wielką radością, entuzjazmem uczęszczał Adaś ?. Placówce życzę dalszego rozwoju i wiele wspaniałych wychowanków.

Niepubliczne Przedszkole Baśniowy Świat - Stalowa Wola
Piotr Reizer
5/5

Polecam przedszkole Baśniowy Świat z kilku względów. Przede wszystkim z powodu wykwalifikowanej i zaangażowanej kadry pedagogicznej oraz otwartej na potrzeby zarówno dzieci jak i rodziców Dyrekcję. Cechą wyróżniającą to przedszkole jest stosowanie różnorodnych metod pracy dydaktyczno-wychowawczej, a także bardzo szeroka gama zajęć dodatkowych. Ponadto placówka usytuowana jest w spokojnej okolicy, na jej terenie znajdują się dwa place zabaw, miejsca zielone i zagroda z Alpakami.

Niepubliczne Przedszkole Baśniowy Świat - Stalowa Wola
krzysztof krogulec
5/5

Lepiej trafić nie mogliśmy. Baśniowy Świat to miejsce, gdzie nasza córka uczy się, bawi, poznaje świat, nabiera coraz to nowych umiejętności pod okiem wspaniałych specjalistów w swojej dziedzinie, a co najważniejsze, cudownych, empatycznych Pań podążających za potrzebami dziecka. Mnóstwo zajęć dodatkowych w ramach podstawowej opłaty, plan wykraczający poza szablon typowej placówki edukacyjnej, a wszystko zrealizowane z uśmiechem zarówno dzieci jak i kadry. Polecamy x 3 - Marysia z rodzicami 🙂

Niepubliczne Przedszkole Baśniowy Świat - Stalowa Wola
Łukasz Slezak
5/5

Cenię przedszkole Baśniowy Świat za całokształt, to jest za niezwykle skrupulatnie przemyślany plan rozwojowo-wychowawczy, wsłuchiwanie się w indywidualne potrzeby dziecka i rodziny, dbanie o stały kontakt z rodzicem oraz szybkie reagowanie w sytuacjach tego wymagających. Myślę, że jest to miejsce unikatowe, ponieważ ludzie, którzy je tworzą wkładają ogromny wysiłek w to, by wychować nasze dzieci na dobrych i mądrych. Dodatkowo szereg atrakcji dla dzieci oraz alpaki na terenie przedszkola są dla mnie dodatkowym atutem.

Niepubliczne Przedszkole Baśniowy Świat - Stalowa Wola
Robert Żurek
5/5

Przedszkole na wysokim poziomie jeżeli chodzi o kompetencje kadry. Dla przedszkolaków super sprawa z tymi alpakami gdyż nieliczne placówki mogą się pochwalić możliwością obcowania ze zwierzętami. Bezpłatne zajęcia dodatkowe gdzie chyba każdy rodzic wie, że po pracy to czasu i ochoty na nic nie ma a tu w godzinach otwarcia np. tenis.Przedszkole jest też monitorowane gdzie w razie kontrowersji można sprawdzić co tak na prawdę się wydarzyło i kto komu zabrał zabawkę. Polecam gdyż moje pociechy zadowolone ,a to jest jednak najlepsza miara satysfakcji.

Niepubliczne Przedszkole Baśniowy Świat - Stalowa Wola
Dariusz Gruszka
5/5

Świetne miejsce dla naszych pociech. Rodzinna atmosfera, cudowne place zabaw a nawet alpaki?. Bardzo atrakcyjny i bogaty program edukacji i wycieczek. Zaangażowania Pani Dyrektor. Moje córki były zachwycone. Polecam szczególnie wszystkim tym którzy oczekują czegoś więcej dla swoich dzieci.

Niepubliczne Przedszkole Baśniowy Świat - Stalowa Wola
Przemysław Stę
5/5

Najlepsza opcja dla moich dzieci, niesamowite Panie, które zapewniły super atmosferę dzieciom i ogrom różnorodnych zajęć, dodatkowo na plus obecnosc alpak na terenie przedszkola.

Niepubliczne Przedszkole Baśniowy Świat - Stalowa Wola
Joollanda X
5/5

Bardzo dobre przedszkole rozwijające wyobraźnię dzieci. Wiele atrakcji i nauki na rozwój kreatywności dzieci. Wspaniałe opiekunki bardzo pomocne i opiekuńcze.

Go up