Szkoła Podstawowa nr 7 (B) - Nowa Ruda

Adres: Akacjowa 8, 57-402 Nowa Ruda, Polska.

Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 8 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.5/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 7 (B)

Szkoła Podstawowa nr 7 (B) Akacjowa 8, 57-402 Nowa Ruda, Polska

Szkoła Podstawowa nr 7 (B) jest szkołą znajdującą się w Nowej Rudzie, przy Akacjowej 8. Ma ona numer telefonu , lecz informacja ta nie została podana. Nie posiada również własnej strony internetowej.

Jest to szkoła o specjalnościach Szkoła. Znajduje się w ładnej i spokojnej okolicy, co czyni ją dobrym miejscem do uczenia się i rozwijania umiejętności. Szkoła Podstawowa nr 7 (B) ma 8 recenzji na Google My Business, co jest dobrym wskaźnikiem jej popularności i satysfakcji uczniów i rodziców.

Średnia ocena szkoły wynosi 2.5/5. Chociaż ta ocena nie jest zbyt wysoka, to jednak warto pamiętać, że każda szkoła ma swoje zalety i wady. Dlatego zaleca się zwiedzenie szkoły i zapoznanie się z ofertą edukacyjną osobiście.

Szkoła Podstawowa nr 7 (B) oferuje pełny zakres usług edukacyjnych dla dzieci w wieku szkolnym. Jej lokalizacja w Nowej Rudzie jest łatwo dostępna i korzystna dla rodziców, którzy pracują w centrum miasta. Dodatkowo, szkoła oferuje wiele dodatkowych działań i zajęć poza godzinami lekcyjnymi, które pomagają dzieciom rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania.

Jeśli szukasz szkoły podstawowej w Nowej Rudzie, to Szkoła Podstawowa nr 7 (B) jest dobrym wyborem. Zaleca się skontaktować ze szkołą i zaplanować wizytę, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną i lokalizacją szkoły.

W celu uzyskania więcej informacji zaleca się odwiedzenie strony Google My Business lub bezpośrednio skontaktować się ze szkołą. Szkoła Podstawowa nr 7 (B) jest otwarta na nowych uczniów i stara się zapewnić im najlepszą edukację i doświadczenie szkolne.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 7 (B)

Szkoła Podstawowa nr 7 (B) - Nowa Ruda
Krzysztof Chwalczuk
5/5

7?! Skandal toż to 8!! Szkoła sama w sobie fajna, nauczyciele za moich czasów kadzy uważał ze jego przedmiot jest najważniejszy, skutki tego dają się moim dzieciom we znaki ( muszę ich uczyć bo nauczyciele w ich szkole nie uczą) oo dzis dzień pamiętam wszystkie zagadnienia i potrafię je przekazać, a dziś dzieci przychodzą i pytają rodziców jak się uczyć.. ręce opadają...

Szkoła Podstawowa nr 7 (B) - Nowa Ruda
saxero
5/5

Polecam serdecznie. Najbardziej urzekło mnie to że nie trzeba brać kanapek do szkoły bo bezproblemowo można upolować szcura na przerwie niesteth nie można go ugotować bo w szkole ogrzewanie działa tylko w gabinecie dyrektorka. Do tego chodzą pogłoski że żadne dziecko jeszce nie wyszło żywe z gabinetu 202. Pozdrawiam

Szkoła Podstawowa nr 7 (B) - Nowa Ruda
gemil gremlin
1/5

Ta szkoua jest bardzo dobra najlepszi nauczyciele dajom same jedynki polecam bardzo serdęcznie polecam nofom rude

Szkoła Podstawowa nr 7 (B) - Nowa Ruda
Kornelia Bulanda
1/5

Nauczyciele nie nadają się do pracy z dziećmi i młodzieżą. Tak samo jak pedagog :))

Szkoła Podstawowa nr 7 (B) - Nowa Ruda
Ludź Ludziowaty
1/5

dszefo na derenie szkąły zawaliło zie na butynek żkoły nje polecam nje poztrafiam

Szkoła Podstawowa nr 7 (B) - Nowa Ruda
Kamila Kosowska
1/5

Słaba, nie polecam

Szkoła Podstawowa nr 7 (B) - Nowa Ruda
Kacper Leśniak
1/5

Szkoła Podstawowa nr 7 (B) - Nowa Ruda
Rexi Why
5/5

Go up