Miejski Zespół Szkół Nr 1 w Nowej Rudzie - Nowa Ruda

Adres: Stara Droga 39, 57-401 Nowa Ruda, Polska.
Telefon: 748722421.
Strona internetowa: sokol.nowaruda.pl.
Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Miejski Zespół Szkół Nr 1 w Nowej Rudzie

Miejski Zespół Szkół Nr 1 w Nowej Rudzie to jedna z najbardziej znanych szkół w regionie. Znajduje się ona w Nowej Rudzie przy Stara Droga 39. Można je skontaktować pod numerem telefonu 748722421.

Strona internetowa szkoły to sokol.nowaruda.pl. Na stronie tej można znaleźć wszelkie informacje na temat szkoły, w tym plany lekcji, informacje o zarządzie i kontakty.

Szkoła oferuje wiele specjalności, które pomagają uczniom w rozwijaniu swoich umiejętności i zainteresowań. Jest to w szczególności szkoła.

Miejski Zespół Szkół Nr 1 w Nowej Rudzie znajduje się w idealnej lokalizacji, umożliwiającej szybki dostęp do centrum miasta i jego okolic. Dzięki temu uczniowie mogą łatwo korzystać z różnych możliwości edukacyjnych i kulturalnych, jakie oferuje Nowa Ruda.

Jeśli szukasz szkoły, która oferuje wysokiej jakości edukację i wiele możliwości rozwoju, to Miejski Zespół Szkół Nr 1 w Nowej Rudzie jest idealnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie strony internetowej szkoły i skontaktowanie się z nią, aby uzyskać więcej informacji. Nie wahaj się też zapoznać z opiniami innych osób na temat szkoły, aby uzyskać lepsze pojęcie jej jakości i efektywności.

Opinie o szkole: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.

Średnia opinia: 0/5.

Zalecamy skorzystanie z oferty Miejskiego Zespołu Szkół Nr 1 w Nowej Rudzie i odwiedzenie jej strony internetowej pod adresem sokol.nowaruda.pl. Zapraszamy również do skontaktowania się z szkołą pod numerem telefonu 748722421 aby uzyskać szczegółowe informacje na temat jej oferty edukacyjnej i możliwości rozwoju.

Go up