Szkoła Podstawowa nr 45 - Gdynia

Adres: Wiczlińska 33, 81-578 Gdynia, Polska.
Telefon: 586290648.
Strona internetowa: sp45.gdynia.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.

Opinie: Ta firma ma 17 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 45

Szkoła Podstawowa nr 45 to jedna z renomowanych szkół podstawowych w Gdyni. Zlokalizowana pod adresem Wiczlińska 33, 81-578 Gdynia, Polska, jest łatwo dostępna dla uczniów z różnych części miasta. Można skontaktować się z nią pod numerem telefonu 586290648 lub odwiedzić ich stronę internetową sp45.gdynia.pl.

Szkoła Podstawowa nr 45 specjalizuje się w oferowaniu kompleksowej edukacji na poziomie podstawowym. Jej kadra pedagogiczna skupia się na wszechstronnym rozwoju uczniów, zapewniając im solidne podstawy edukacyjne i umiejętności społeczne. Dzięki temu szkoła cieszy się dobrą reputacją wśród rodziców i uczniów.

Ta instytucja edukacyjna posiada również swoje miejsce w internecie, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat programu nauczania, wydarzeń szkolnych oraz kontaktu z personelem. Dodatkowo, Szkoła Podstawowa nr 45 ma 17 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi imponujące 4.4/5.

Dla osób poszukujących solidnej podstawy edukacyjnej dla swoich dzieci, Szkoła Podstawowa nr 45 jest doskonałym wyborem. Dzięki profesjonalnej kadrze pedagogicznej, szerokiemu programowi nauczania i pozytywnym opiniiom, można mieć pewność, że uczniowie otrzymają wysokiej jakości edukację. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o ofercie edukacyjnej oraz zapisach na nadchodzący rok szkolny.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 45

Szkoła Podstawowa nr 45 - Gdynia
Da Pa
5/5

Uważam że ta szkoła nie dość że ma wspaniałych nauczycieli to na dodatek bardzo fajne są w niej kible

Szkoła Podstawowa nr 45 - Gdynia
A A
1/5

W każdej szkole sala gimnastyczna została już wyremontowana, ta szkoła nie ma funduszy? czy może ochoty? dzieci kiszą się na pseudo sali gimnastycznej...a Dyrekcja zbiera na różne cele, ale sala odstaje....ze względu na salę (i jeszcze inne zależności) sugeruję nie dawać dziecka do tej szkoły

Szkoła Podstawowa nr 45 - Gdynia
Karol Sajnaj
4/5

Bardzo mile wspominam tę szkołę!
Pozytywna atmosfera w której dziecko może się uczyć i rozwijać!
(słaba sala gimnastyczna i jedzenie, przepraszam)

Szkoła Podstawowa nr 45 - Gdynia
ItsM1r0 -_-
3/5

Bardzo fajna szkoła mili nauczyciele z wyjątkami niestety brak jakieś hali lub większej sali gimnastycznej i obiady słabe

Szkoła Podstawowa nr 45 - Gdynia
Jan Darski
4/5

Kameralna szkoła, ale bez prawdziwej sali gimnastycznej i pracuje na dwie zmiany.

Szkoła Podstawowa nr 45 - Gdynia
CactusPL
4/5

Szkoła okej, fajne miejsce to wyjścia na dwór.

Szkoła Podstawowa nr 45 - Gdynia
Aleksandra Białkowska
5/5

Szkoła Podstawowa nr 45 - Gdynia
Mikolaj Blaszkowski
5/5

Go up