Przedszkole Bambini Montessori - Gdynia

Adres: Zofii Nałkowskiej 22/1, 81-597 Gdynia, Polska.
Telefon: 574526181.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 9 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Bambini Montessori

Przedszkole Bambini Montessori to miejsce, które wiele osób opisuje jako wyjątkowe. Znajduje się pod adresem Zofii Nałkowskiej 22/1, 81-597 Gdynia, Polska. Dla wielu rodziców to przedszkole jest prawdziwym znaleziskiem. Mogą oni liczyć na profesjonalną opiekę dla swoich dzieci oraz na specjalności z zakresu metody Montessori.

Na stronie internetowej facebook.com można znaleźć więcej informacji na temat Przedszkola Bambini Montessori. Istnieje również możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem 574526181. To świetny sposób, aby dowiedzieć się więcej o ofercie placówki oraz zarezerwować miejsce dla swojego dziecka.

Przedszkole Bambini Montessori cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Firma ma aż 9 recenzji na Google My Business, a średnia ocen wynosi imponujące 5/5. To potwierdza wysoką jakość usług oraz zadowolenie rodziców i dzieci korzystających z tej placówki.

Dla wszystkich zainteresowanych rodziców, którzy poszukują przedszkola o wysokim standardzie, Przedszkole Bambini Montessori jest godne polecenia. Zlokalizowane w dogodnej lokalizacji w Gdyni, oferuje profesjonalną opiekę i edukację dla najmłodszych. Nie czekaj dłużej, odwiedź ich stronę internetową i skontaktuj się z nimi już dziś

Recenzje dla Przedszkole Bambini Montessori

Przedszkole Bambini Montessori - Gdynia
Natalia Jaszewska
5/5

Wyjątkowe miejsce wypełnione pasją i miłością do dzieci. Panie nauczycielki swoją niezwykłą kreatywnością sprawiają, że każdy dzień w tym przedszkolu to niezwykła przygoda dla naszych pociech.
Program codziennym zajęć fantastycznie zharmonizowany - dzieci ani nie są przeładowane zajęciami naukowymi ani znudzone wolną zabawą. Prowadzące przedszkole Panie Monika i Karolina mają niezwykle wyczucie potrzeb prowadzonej aktualnej grupy przedszkolnej.
Moje dziecko niechętnie wraca do domu bo tak pokochał to miejsce.
Bez najmniejszej przesady można stwierdzić, że to najlepsze przedszkole w Gdyni.

Przedszkole Bambini Montessori - Gdynia
Alina Ch.
5/5

Klimat miejsca tworzą ludzie. Czuć tu otwartość i serdeczność. I czuć, że kobiety, które stworzyły to miejsce kochają pracować z dziećmi.
Moją starszą córką opiekują się od ponad roku (wcześniej jeszcze w poprzedniej placówce, w której pracowały), młodszą od 3 miesięcy. Obie dziewczynki uwielbiają przedszkole i swoje Panie. I dla obu zajęcia są bardzo atrakcyjne, pomimo sporej różnicy wieku.
Z całego serca polecam przedszkole Bambini Montessori.

Przedszkole Bambini Montessori - Gdynia
Marta Drozd-Piekarska
5/5

Bambini to wspaniały punkt na mapie Gdyni, który wspłótworzą dwie właścicielki z ogromnym darem pracy z dziećmi, uważnością, kreatywnością, otwartością na potrzeby najmłodszych ale przede wszystkim z pasją i miłością do swoich podpiecznych.
Odkąd zdecydowaliśmy się na współpracę z Panią Moniką i Panią Karoliną, zapanował w naszym domu spokój i harmonia (w poprzednim przedszkolu wiecznie walczyliśmy z przebodźcowaniem, hałasem, bałaganem, zerowym rozwojem, znudzeniem).
Nasz przedszkolak codziennie jest wesoły i nie może doczekać się pójścia do przedszkola. Program jest absolutnie przemyślany i nieprzeciążajacy: zajęcia kulinarne, plastyczne, eksperymenty, praca własna, czytanie książek, wycieczki do ciekawych miejsc, codzienny kontakt z przyrodą itp. Jest też czas na wyciszenie i relaksację 🙂 Komunikacja z rodzicami wspaniała, informacje przekazywane transparentnie, a decyzje zapadają we współpracy z rodzicami (poprzednio nie mieliśmy tyle szczęścia)

Polecam to miejsce wszystkim maluchom, nawet tym z wyjątkowymi potrzebami ?
To ogromne komfort móc codziennie obserwować jak nasz przedszkolak się rozwija, dziękujemy Bambini za wszystko ?

Przedszkole Bambini Montessori - Gdynia
Agnieszka Stachurska
5/5

To jak przez pierwsze 6 lat życia opiekujemy różne codzienne sytuacje w życiu dziecka jest kluczowe dla jego dalszego rozwoju, neuronalnie koduje jego mózg na życie. Bardzo ważne jest więc miejsce, w którym dziecko spędza czas wtedy a więc przedszkole. BAMBINI to miejsce stworzone z pasji do dzieciaków właśnie, gdzie oprócz nowej przestrzeni i pełnych ciepła pań jest jeszcze nacisk na poszerzanie wiedzy z obszaru tego jak aktualnie wspierać dzieciaki nie tylko poznawczo ale i emocjonalnie. Miałam przyjemność prowadzić u dziewczyn warsztaty i wiem, że również takie będą zapewniać dla rodziców. Także jeśli szukacie przedszkola to na pewno warto wziąć pod uwagę to miejsce ❤️

Przedszkole Bambini Montessori - Gdynia
Karolina Krzychowiec
5/5

Cudowne miejsce i cudowne dwie kobiety. W końcu! Naprawdę w końcu, finalnie znaleźlismy przedszkole gdzie jest pełne zrozumienie i szacunek do dziecka...do jego indywidualności, do jego granic i autonomii.Panie, które prowadzą to przedszkole są bardzo ciepłe, opiekuńcze a przede wszystkim empatyczne i współczujące. Bardzo dobrze rozumieją nie tylko trudną pozycję dziecka, które wkracza w nowy etap swojego życia ale także są bardzo dużym wsparciem dla pełnych obaw rodziców. Adaptacja, która jest tak stresująca przebiega tu gładko...nie ma wyrywania dziecka, metod na wychodzenie potajemnie rodziców, powszechnego usypiania czujności dziecka...robienia czegoś w przymusie. Za to jest po prostu zrozumienie, wsparcie,szacunek do emocji dziecka...i rozmowa.
Na mapie 3miasta jest masa przedszkoli,które w ogóle nie powinny funkcjonować...Sami mieliśmy z takimi do czynienia...Dopiero tutaj w Bambini moje dziecko idzie uśmiechnięte i wraca uśmiechnięte. To jest najwyższa ocena dla przedskola ponieważ wcześniej taka sytuacja nie miała miejsca...My- Rodzice mamy spokojne głowy... Każdy rodzic wie o czym mówię.... Szczerze polecam.

Przedszkole Bambini Montessori - Gdynia
Natalia Knigawka
5/5

Z całego serca polecam przedszkole Bambini dla Waszych pociech! Wspaniale miejsce z niesamowita kadrą - Karolina i Monika maja mnóstwo kreatywnych pomysłów, a ciepło i sympatia jaka obdarzają swoich podopiecznych jest godna podziwu!! Moje dzieciaki uwielbiają obie Panie ?
Rezerwujcie miejsca dla swoich dzieciaczków - bo za moment będzie z tym ciężko ☝️?

Przedszkole Bambini Montessori - Gdynia
Anna Gibka
5/5

Serdecznie polecam to miejsce! Pięknie urządzone, fantastyczna atmosfera i dzieci mają świetne miejsce do nauki ❤️ Miałam przyjemność pracować z dziewczynami, są otwarte i bardzo empatyczne i przede wszystkim są świetne w tym co robią. Dzieci je uwielbiają?. Bardzo się cieszę, że mają możliwość spełnić swoje marzenie ❤️

Przedszkole Bambini Montessori - Gdynia
Dorota Kunicka-Pawlicka (Akademia Talentów)
5/5

Serdecznie polecamy to miejsce, piękne wnętrze, bardzo przyjazna atmosfera, codziennie ciekawe zajęcia. Dodatkowo, co dla nas naprawdę ważne, możliwa stopniowa adaptacja bez stresu dziecka i rodzica 🙂

Go up