Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie im. ks. Jana Twardowskiego - Lubartów

Adres: Legionów 3, 21-100 Lubartów, Polska.
Telefon: 818553021.
Strona internetowa: sp1.umlubartow.pl.
Specjalności: Placówka edukacyjna.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 1/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie im. ks. Jana Twardowskiego

Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie im. ks. Jana Twardowskiego to placówka edukacyjna zlokalizowana pod adresem Legionów 3, 21-100 Lubartów, Polska. Skontaktować się można pod numerem telefonu 818553021. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej sp1.umlubartow.pl.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie im. ks. Jana Twardowskiego oferuje szeroki zakres edukacji dla dzieci w wieku szkolnym. Jedną z jej specjalności jest zapewnienie wysokiej jakości nauczania oraz wsparcie w rozwoju uczniów. Placówka ta jest dostępna również dla osób na wózkach, co sprawia, że jest bardziej przyjazna dla wszystkich.

Opinie na temat Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubartowie są zróżnicowane, jednak warto zauważyć, że firma ma 1 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 1/5. Jest to istotna informacja dla osób poszukujących opinii innych użytkowników.

Dla osób zainteresowanych edukacją swoich dzieci lub poszukujących informacji o szkole w Lubartowie, Szkoła Podstawowa nr 1 może być doskonałym wyborem. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, co ułatwia dojazd, a różnorodne zajęcia i program nauczania sprawiają, że warto rozważyć tę placówkę dla swojego dziecka.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubartowie i skontaktowania się z nimi w celu uzyskania dodatkowych informacji. Może to być pierwszy krok w kierunku zapewnienia solidnej edukacji dla swojego dziecka. Nie wahaj się i sprawdź więcej informacji na ich stronie!

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie im. ks. Jana Twardowskiego

Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie im. ks. Jana Twardowskiego - Lubartów
neхт day
1/5

Gdy się tu uczyłem w dawnym gimnazjum, wielu nauczycieli nie zwracało uwagi na problemy w klasie, konfllikty nie były łagodzone. Gdy chodziłem do klas 1-6 na przerwach dzieci będące w okresie życia w którym ruch jest bardzo ważny były nieustannie upominane by nie biegać, by nie bawić się ruchowo na korytarzach. Wyjście na dwór często było zabraniane a sam poziom nauczania był różny. Jedni nauczyciele uczyli na prawdę dobrze, inni niestety nie a do tego patrzyli na ucznia jak na kolejny numerek którym trzeba się zająć.Infrastruktura dobra, elementy szkoły często są wymieniane na lepsze, można zawrzeć naprawdę dobre znajomości jednak sama szkoła nie zostawia najlepszego wrażenia
Mam wielu znajomych z rocznika '06 którzy również narzekali na chociażby nie podmiotowe traktowanie ich gdy mieli po 13-14 lat
Rocznik '01

Go up