Fantazja. Niepubliczne przedszkole - Lubartów

Adres: Wierzbowa 34, 21-100 Lubartów, Polska.
Telefon: 504773617.

Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Fantazja. Niepubliczne przedszkole

Fantazja. Niepubliczne przedszkole to placówka edukacyjna, która znajduje się pod adresem Wierzbowa 34, 21-100 Lubartów, Polska. Numer telefonu kontaktowego to 504773617.

To przedszkole specjalizuje się w pracy z najmłodszymi dziećmi, zapewniając im wysoką jakość opieki i edukacji. Dzięki profesjonalnej kadrze pedagogicznej i ciekawym programom nauczania, Fantazja. Niepubliczne przedszkole stawia na rozwój intelektualny, emocjonalny i fizyczny swoich podopiecznych.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie miało możliwość rozwijania swoich umiejętności w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, Fantazja. Niepubliczne przedszkole jest idealnym wyborem. Dzięki dogodnej lokalizacji w Lubartowie, placówka jest łatwo dostępna dla mieszkańców miasta.

Opinie na temat Fantazja. Niepubliczne przedszkole są bardzo pozytywne. Firma ma aż 4 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 5/5. To doskonałe potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych usług oraz zadowolenia rodziców z pracy placówki.

Jeśli poszukujesz przedszkola, które zadba o wszechstronny rozwój Twojego dziecka i zapewni mu wsparcie w nauce i zabawie, Fantazja. Niepubliczne przedszkole to miejsce, które spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nimi już dziś poprzez ich stronę internetową i umów się na spotkanie, aby dowiedzieć się więcej o ofercie edukacyjnej.

Recenzje dla Fantazja. Niepubliczne przedszkole

Fantazja. Niepubliczne przedszkole - Lubartów
Adam Zieliński
5/5

Najlepsze przedszkole dla dziecka.
Obsada na najwyższym poziomie, wyposażenie i inne - to sprawia, że przy wyborze przedszkola dla swojego dziecka warto wybrać ten kierunek...

Fantazja. Niepubliczne przedszkole - Lubartów
Błażej Balu
5/5

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do dziecka. Miła obsługa. Gorąco polecam.

Fantazja. Niepubliczne przedszkole - Lubartów
Anna Wlazły
5/5

Polecam, super przedszkole!

Fantazja. Niepubliczne przedszkole - Lubartów
Patrycja Wójtowicz
5/5

Go up