Szkoła Podstawowa Nr 1 im. A. Mickiewicza w Krościenku nad Dunajcem - Krościenko nad Dunajcem

Adres: Szkoła Podstawowa, Pienińska 2, 34-450 Krościenko nad Dunajcem, Polska.
Telefon: 182623070.
Strona internetowa: spkroscienko.edupage.org.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa Nr 1 im. A. Mickiewicza w Krościenku nad Dunajcem

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. A. Mickiewicza w Krościenku nad Dunajcem to jedna ze szkół podstawowych w regionie, znajdująca się przy Pienińska 2, 34-450 Krościenko nad Dunajcem, Polska. Jej numer telefonu to 182623070 a strona internetowa dostępna jest pod adresem spkroscienko.edupage.org.

To jest szkoła podstawowa, która oferuje pełny zakres edukacji podstawowej. Charakteryzuje się ona przyjaznym i wspierającym otoczeniem, w którym każdy uczeń może rozwijać swoje umiejętności i zdolności. Dla osób z niepełnosprawnością ruchową jest dostępny bezbarierowy wejście.

Na stronie internetowej szkoły dostępne są informacje o szkole, jej historii, zasadach oraz planie nauczania. Można także znaleźć informacje o aktualnych wydarzeniach i aktywnościach szkolnych.

Na Google My Business szkoła ma 2 recenzje, ze średnią oceną 4.5/5. Opinie świadczą o wysokiej jakości edukacji i przyjaznym otoczeniu szkoły.

Jeśli szukasz szkoły podstawowej w Krościenku nad Dunajcem, to Szkoła Podstawowa Nr 1 im. A. Mickiewicza w Krościenku nad Dunajcem jest dobrą opcją. Zalecamy odwiedzenie strony internetowej szkoły i skorzystanie z oferty edukacyjnej. Nie wahaj się również skontaktować z szkołą telefonicznie, aby uzyskać więcej informacji.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa Nr 1 im. A. Mickiewicza w Krościenku nad Dunajcem

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. A. Mickiewicza w Krościenku nad Dunajcem - Krościenko nad Dunajcem
Jerzy Wolniakowski
4/5

W szkole wydawane są posiłki. Można zjeść obiad niskobudżetowy za 25 zł I nie jest to bynajmniej obiad niskiej jakości. Polecam turystom.

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. A. Mickiewicza w Krościenku nad Dunajcem - Krościenko nad Dunajcem
Grzegorz Ciechomski
5/5

Pyszne obiady domowe ładnie podane i smaczne w rozsądnych cenach polecam.

Go up