Ochronka Krościenko nad Dunajcem - Krościenko nad Dunajcem

Adres: 34-450 Krościenko nad Dunajcem, Polska.

Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Ochronka Krościenko nad Dunajcem

Ochronka Krościenko nad Dunajcem 34-450 Krościenko nad Dunajcem, Polska

Ochronka Krościenko nad Dunajcem to przedszkole, które znajduje się w Krościenku nad Dunajcem, w Polsce, przy adresie 34-450 Krościenko nad Dunajcem, Polska. Jest to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie miało okazję do rozwijania swoich umiejętności w pełnym bezpieczeństwie i zabawy.

Przedszkole to nie tylko miejsce, w którym dzieci uczą się pisania i liczenia, ale również rozwijają swoją wyobraźnię i umiejętności społeczne. W Ochronce Krościenko nad Dunajcem zapewniamy dzieciom opiekę i edukację na najwyższym poziomie.

Jednym z wielu atutów tej placówki jest fakt, że wejście jest dostępne dla osób na wózkach. Dzięki temu każdy może odwiedzić nasze przedszkole i zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną.

Na razie brak recenzji na Google My Business, ale jest to zwrotny punkt. Twoja opinia jest nam bardzo ważna i pomoże nam poprawić jakość usług, które oferujemy.

Jeśli szukasz przedszkola, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijało w pełni, to Ochronka Krościenko nad Dunajcem jest idealnym wyborem. Zapewniamy wysoką jakość usług edukacyjnych oraz bezpieczeństwo dla twojego dziecka.

Zapraszamy do kontaktu z nami przez stronę www lub osobistego odwiedzenia naszej placówki. Polecamy odwiedzenie naszych obiektów i zapoznanie się z naszą ofertą edukacyjną.

Go up