Szkoła Podstawowa im Ratowników Górskich - Karpacz

Adres: Konstytucji 3-ego Maja 48a, 58-540 Karpacz, Polska.
Telefon: 757619430.
Strona internetowa: sp.karpacz.eu.
Specjalności: Szkoła, Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 34 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa im Ratowników Górskich

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Górskich znajduje się w Karpaczu przy ul. Konstytucji 3-ego Maja 48a. Jest to szkoła podstawowa, która oferuje pełny cykl kształcenia podstawowego.

Przyjazne środowisko i wysokie standardy edukacyjne czynią tę szkołę dobrym wyborem dla rodziców, którzy szukają odpowiedniej placówki dla swoich dzieci. Szkoła Podstawowa im. Ratowników Górskich ma duży dół zabaw, boisko oraz sale do gimnastyki, co pozwala dzieciom na pełne rozwijanie się fizycznie i umysłowo.

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Górskich jest również dostępna dla osób poruszających się na wózkach. To znaczy, że każdy może tu się uczyć, niezależnie od swoich możliwości ruchowych.

Na oficjalnej stronie internetowej szkoły sp.karpacz.eu znajduje się więcej informacji na temat oferty edukacyjnej, zasad funkcjonowania szkoły oraz kontaktu z personelem.

Na portalu Google My Business Szkoła Podstawowa im. Ratowników Górskich ma 34 opinie, a średnia ocena wynosi 3.7/5. Większość recenzji jest pozytywna i podkreśla wysokie standardy nauczania, zaangażowanie nauczycieli oraz przyjazne środowisko szkolne.

Wszystkie te informacje czynią Szkołę Podstawową im. Ratowników Górskich dobrym wyborem dla rodziców, którzy szukają pełnej i wszechstronnej edukacji dla swoich dzieci. Jeśli szukasz szkoły, która oferuje wysokie standardy edukacyjne, przyjazne środowisko i możliwości rozwoju fizycznego i umysłowego, zalecamy skontaktować się ze Szkołą Podstawową im. Ratowników Górskich. Możesz to zrobić poprzez oficjalną stronę internetową lub telefonicznie pod numerem 757619430.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa im Ratowników Górskich

Szkoła Podstawowa im Ratowników Górskich - Karpacz
Tomek xd lol lord
5/5

W wakacje szkolna stołówka funkcjonuje jako jadłodajnia/restauracja jedzenie w porządku w przystępnej cenie zwłaszcza jak na centrum Karpacza. Obsługa miła i szybka widać że się starają. Jedzenie domowe jak dla mojej rodziny super.

Szkoła Podstawowa im Ratowników Górskich - Karpacz
Michał Stajniak
4/5

Naprawdę dobre obiady domowe w cenie ok 30 zł. Podobno działa poza dniami szkolnymi. Polecam!

Szkoła Podstawowa im Ratowników Górskich - Karpacz
Mariusz B
5/5

Miejsce to stołówka szkolna ale........... Polecam wejść i zjeść Choć gorąco bo nie można otworzyć wszystkich okien z powodu przeciągu, to jedzenie bardzo bardzo dobre DOMOWE. Ceny bardo niskie i jest obsługa kelnerka Pracują młodzi i naprawdę im to wychodzi Polecam wszystkim jeśli tylko tam wejdziecie i wam będzie smakować pogratulować im Sporo pracy młodzież w to wkłada A wygląd no cóż nie wszystko można mieć od razu Nie raz wchodzimy do pięknej restauracji i to wszystko co można się z niej spodziewać bo ludzie całkowicie z łapanki Tu naprawdę warto wejść jeśli chcecie dobrze, obficie i szybko dostać obiad. POLECAM

Szkoła Podstawowa im Ratowników Górskich - Karpacz
James Burner
1/5

Zestaw składający się z mikro schabowego, ziemniaków i surówek.
Frytki wiotkie i napite tłuszczem, niejadalne. Ze schabowego równiez kapie tłuszcz, chyba był robiony we frytkownicy razem z frytkami.
20zł za posiłek tej jakości oraz wielkości jak dla 6cio latka to rozbój w biały dzień!

Jadałem tu 8 lat temu i było super. Teraz masakra! Juz tu nie wróce.

Szkoła Podstawowa im Ratowników Górskich - Karpacz
Borys Bond
4/5

Jak to szkolna stołówka. Ceny dość niskie. Zestaw 20-24 PLN. Dobre frytki, kwasnica, schabowy, kiepska kapusta i kluski w sosie kurkowym.

Szkoła Podstawowa im Ratowników Górskich - Karpacz
Tmx 76
5/5

Szkoła serwuje pyszne domowe obiady w czasie wakacji. Super obsługa i smaczne, świeże jedzenie. Polecam.

Szkoła Podstawowa im Ratowników Górskich - Karpacz
Tomasz Gryczka
5/5

Pyszne domowe obiadki na szkolnej stołówce ,Napewno tam wrócimy.

Szkoła Podstawowa im Ratowników Górskich - Karpacz
Łucja Gryszko
5/5

Super szkoła, super nauczyciele i super pani dyrektor! W szkole co roku jest coś nowego, nauczyciele dobrze uczą i są mili dla uczniów, a pani dyrektor morze jest czasami niezbyt miła ale na co dzień świetna! Bardzo polecam!

Go up