Przedszkole Samorządowe Nr 2 W Piechowicach - Karpacz

Adres: Nadrzeczna 1, 58-540 Karpacz, Polska.

Strona internetowa: przedszkolowo.pl.
Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Przedszkole Samorządowe Nr 2 W Piechowicach

Przedszkole Samorządowe Nr 2 W Piechowicach Nadrzeczna 1, 58-540 Karpacz, Polska

Przedszkole Samorządowe Nr 2 W Piechowicach znajduje się w Nadrzeczna 1, 58-540 Karpacz, Polska. Numer telefonu tej placówki brzmi: . Możesz również sprawdzić ich stronę internetową pod adresem: przedszkolowo.pl.

Placówka ta specjalizuje się w Szkoła. Jest ono idealne dla rodziców, którzy szukają miejsca dla swoich dzieci oferującego wysoki poziom edukacji i opieki.

Lokalizacja przedszkola to kolejna jego zaleta. Piechowice to ładne miasteczko, w którym dzieci mogą bezpiecznie grać na świeżym powietrzu i poznawać piękno natury.

Na stronie internetowej przedszkola znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat jego funkcjonowania, regulaminu, godzin otwarcia i zamknięcia, a także najnowsze wiadomości i informacje dotyczące życia szkolnego.

Na Google My Business nie ma jeszcze żadnych recenzji tej firmy, w związku z tym Średnia opinia: 0/5.

W sumie, jeśli szukasz przedszkola oferującego wysoki poziom opieki i edukacji dla twojego dziecka, Przedszkole Samorządowe Nr 2 W Piechowicach jest idealnym wyborem. Polecamy skontaktowanie się z nimi za pośrednictwem ich strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć proces rejestracji twojego dziecka.

Go up