Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego - Gościcino

Adres: Wejherowska 22, 84-241 Gościcino, Polska.
Telefon: 586728123.
Strona internetowa: spgoscicino.edu.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 24 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego

Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego znajduje się pod adresem Wejherowska 22, 84-241 Gościcino, Polska. Jest to szkoła podstawowa, której głównym celem jest zapewnienie uczniom solidnego podstawowego wykształcenia. Swoją siedzibę ma w malowniczej miejscowości Gościcino, co zapewnia uczniom spokojne i przyjemne otoczenie do nauki.

Szkoła ta oferuje program nauczania skoncentrowany na rozwijaniu umiejętności uczniów w różnych dziedzinach, takich jak matematyka, język polski, historia czy nauki przyrodnicze. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej, uczniowie mają możliwość zdobywania wiedzy w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Pod numerem telefonu 586728123 można uzyskać dodatkowe informacje na temat szkoły. Dodatkowo, na stronie internetowej spgoscicino.edu.pl można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące programu nauczania, planu zajęć oraz aktualności z życia szkoły.

Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego specjalizuje się w nauczaniu uczniów na poziomie podstawowym, zapewniając solidne przygotowanie do dalszej nauki. Dodatkowo, istnieje możliwość skorzystania z parkingu dostępnego dla osób na wózkach, co sprawia, że szkoła jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

Oceny szkoły w Google My Business są pozytywne, z 24 recenzjami i średnią oceną 3.9/5. Uczniowie i rodzice chwalą atmosferę szkoły oraz zaangażowanie nauczycieli w rozwój uczniów.

Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego to doskonałe miejsce dla uczniów poszukujących solidnego podstawowego wykształcenia w przyjaznej atmosferze. Dla wszystkich zainteresowanych, zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej i skontaktowanie się z nimi, aby uzyskać więcej informacji oraz zapisać się na naukę. Nie wahaj się i sprawdź, co ta szkoła ma do zaoferowania

Recenzje dla Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego

Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego - Gościcino
Magda Laskowska
4/5

Dziś około 7:50 wraz z mężem jechaliśmy do pracy droga główna w stronę Wejherowa. Do szkoły chodnikiem zmierzał chłopiec w wieku około 7 lat(miał tornister i był drobny). Mąż obserwował go już na chodniku i dziwiliśmy się, że idzie bez opiekuna. Na wysokości pasów bez sygnalizacji świetlnej zatrzymaliśmy się a dziecko wkroczyło na pasy. Z przeciwnego kierunku jechał Tir. Gdyby nie szybka interwencja męża i użycie ciągłego dźwięku klaksona dziecko wpadłoby pod tą ciężarówkę, bo ta nie zatrzymała się na przejściu. Dziecko przestraszyło się klaksona i zatrzymało w połowie przejścia...
Czuje się w obowiązku poinformowania Państwa o tym zajściu, bo mogło dojść do tragedii.

Proszę o przekazanie wiadomości Dyrekcji Szkoły. Mam nadzieję, że dzięki temu uda się uczulić rodziców na samodzielne posyłanie tak małych dzieci do szkoły przy tak ruchliwej ulicy. Może uda się uniknąć sytuacji zagrożenia życia i zdrowia dzieci.
Jestem nadal wstrząśnięta tym zdarzeniem, mam córkę w wieku chłopca, którego życie dziś udało się ocalić.
Proszę o poważne podejście do tematu.

Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego - Gościcino
Zbigniew Koszalka
4/5

Według mnie bardzo dobra szkoła jedyny minus to że nie ma sklepiku szkolnego a zamiast tego jest auomat w którym jest bardzo drogo i nie opłacalnie

Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego - Gościcino
Kajtek
1/5

Zlikwidowali sklepik szkolny i jest jakiś nieopłacalny automat, pani od plastyki ocenia pracę według swojego gustu i szuka artystów w szkole.

Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego - Gościcino
Aleksander Szymikowski
4/5

nie polecam jednego nauczyciela ktorego nazwisko zaczyna sie na rz a tak poza tym to spoczi

Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego - Gościcino
Malaya M.
5/5

Bardzo przyjazna podstawówka, nauczyciele jak w każdej szkole; jedni lepsi inni gorsi. Bardzo duża pochwała należy się nowemu dyrektorowi, Panu Malinowskiemu, od momentu gdy to on został dyrektorem tej placówki szkoła "odżyła", z opinii znajomych rodziców również wiem, że są bardzo zadowoleni ze zmiany dyrektora, który co roku unowocześnia szkołę. Pozdrawiam 🙂

Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego - Gościcino
Kamil Konkol
5/5

Dobra szkoła. Wspaniała kadra nauczycielska. Jest to dobre miejsce żeby zacząć swoją przygodę z nauką i nawiązać pierwsze przyjaźnie. Jest dowóz dla dzieci z poza Gościcina. Polecam to miejsce każdemu rodzicowi, który szuka szkoły dla swojego dziecka.

Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego - Gościcino
Kitty Quinn tv
3/5

Kocham moją szkołę . Znam ją na pamięć ?

Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego - Gościcino
gieromak xd
4/5

Dobrze uczą pyszne pizerinki w sklepiku

Go up