Przedszkole i Żłobek MegaMocni Gościcino - Gościcino

Adres: Fabryczna 5, 84-241 Gościcino, Polska.
Telefon: 511034270.
Strona internetowa: megamocni.edu.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole i Żłobek MegaMocni Gościcino

Przedszkole i Żłobek MegaMocni Gościcino to miejsce, które zapewnia profesjonalną opiekę i edukację dla najmłodszych mieszkańców Gościcina i okolic. Zlokalizowane przy Adresie: Fabryczna 5, 84-241 Gościcino, Polska, MegaMocni Gościcino oferuje wysokiej jakości usługi dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Jedną z głównych Specjalności tego miejsca jest działanie jako Przedszkole, co oznacza, że dzieci mogą rozwijać się pod opieką doświadczonych nauczycieli, w przyjaznej i stymulującej atmosferze.

Jeśli chodzi o udogodnienia, Inne ważne informacje to dostępny Parking dla osób na wózkach, co sprawia, że miejsce jest dostępne dla wszystkich rodziców i opiekunów. Możliwość bezproblemowego parkowania na terenie placówki to zdecydowanie duży plus.

Jeśli chcesz skontaktować się z Przedszkolem i Żłobkiem MegaMocni Gościcino, możesz zadzwonić pod Telefon: 511034270 lub odwiedzić ich Stronę internetową: megamocni.edu.pl. Na stronie internetowej znajdziesz więcej informacji na temat oferty edukacyjnej, kadry pedagogicznej oraz zasad funkcjonowania placówki.

Opinie na temat Przedszkola i Żłobka MegaMocni Gościcino są bardzo pozytywne. Firma posiada aż 5 recenzji na Google My Business, a Średnia opinia wynosi 5/5. To świadczy o wysokim poziomie usług i zadowoleniu rodziców oraz opiekunów.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie miało możliwość rozwijania się w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze, Przedszkole i Żłobek MegaMocni Gościcino jest idealnym wyborem. Nie wahaj się skontaktować z nimi poprzez ich stronę internetową i umówić się na spotkanie. Twoje dziecko zasługuje na najlepszą opiekę i edukację

Recenzje dla Przedszkole i Żłobek MegaMocni Gościcino

Przedszkole i Żłobek MegaMocni Gościcino - Gościcino
Kikus Kozak
5/5

Syn chodzi do tego żłobka i uważam że to był najlepszy wybór. Dzieci mają codziennie wiele ciekawych zajęć, panie bardzo dbają o to by poziom był dostosowany do ich wieku. Syn zmienił się odkąd tam chodzi, widzimy że jest bardziej samodzielny oraz wybawiony. Polecam każdemu rodzicowi

Przedszkole i Żłobek MegaMocni Gościcino - Gościcino
Artur Szymerowski
5/5

Bardzo dobre przedszkole. Wspaniała kadra i pracownicy. Dzieci bardzo dużo się nauczyły. Chętnie przychodzą na zajęcia.

Przedszkole i Żłobek MegaMocni Gościcino - Gościcino
Klaudia Joanna
5/5

Cudowny żłobek ❤️

Przedszkole i Żłobek MegaMocni Gościcino - Gościcino
Anna Lesner
5/5

Przedszkole i Żłobek MegaMocni Gościcino - Gościcino
Asia Asia
5/5

Go up