Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Krośnicy - Krośnica

Adres: ul. Ojca Leona 1, 34-450 Krośnica, Polska.

Strona internetowa: spkrosnica.kroscienko.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.3/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Krośnicy

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Krośnicy ul. Ojca Leona 1, 34-450 Krośnica, Polska

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Krośnicy to znany i ceniony zakład edukacyjny, który znajduje się w centrum miejscowości Krośnica przy adresie: ul. Ojca Leona 1, 34-450 Krośnica, Polska.

Ta szkoła podstawowa jest znana z szerokiego wachlarza oferowanych specjalności, które pozwalają uczniom rozwijać swoje uzdolnienia i zainteresowania. Można tu między innymi wyróżnić specjalności związane z naukami ścisłymi, językami obcymi, sztuką i wychowaniem fizycznym.

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Krośnicy również charakteryzuje się dogodną lokalizacją. Umożliwia to łatwy dojazd m.in. za pomocą komunikacji miejskiej. Dla osób poruszających się na wózkach dostępny jest również dogodny wjazd do budynku szkolnego.

Na temat szkoły dostępne są także dodatkowe informacje, takie jak opinie byłych uczniów i rodziców. Na przykład na portalu Google My Business istnieją trzy recenzje tej szkoły, w których średnia opinia wynosi 2.3/5.

Jeśli szukasz szkoły, która umożliwi twojemu dziecku rozwijanie zainteresowań i zdobywanie nowych kompetencji, to Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Krośnicy może być dobrym wyborem. Zalecamy zapoznać się bliżej z jej ofertą edukacyjną, która została zaprezentowana na stronie internetowej spkrosnica.kroscienko.pl. Na tej stronie znajdziesz również informacje na temat organizacji życia szkolnego, kontaktu z nauczycielami i władzami szkoły, a także sposobów zaangażowania rodziców w proces edukacyjny swoich dzieci.

Nie czekaj dłużej – skorzystaj z oferty Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Krośnicy i zapewnij swojemu dziecku najlepszą edukację

Recenzje dla Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Krośnicy

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Krośnicy - Krośnica
ZIEMCY 2012
1/5

Męczą nas psychicznie słonecznie z paniami tą jedna gwiazdka jest do Pana wyłuefisty jest super nauczycielem

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Krośnicy - Krośnica
Marcelina Potaśnik
1/5

Jedna gwiazda za świetna Pania od polskiego. Kraty w oknach... jak w więzieniu. Nauczyciele - totalna porażka. Wielka trójka (matematyka, angielski, polski) obgaduje uczniów obok nich

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Krośnicy - Krośnica
goral podhalanski
5/5

Lubię cię

Go up