Przedszkole Pienińskie skrzaty - Krośnica

Adres: Flisacka 2, 34-450 Krośnica, Polska.
Telefon: 502864270.

Specjalności: Przedszkola.

Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Pienińskie skrzaty

Przedszkole Pienińskie Skrzaty znajduje się w Krośnicy przy ulicy Flisacka 2. Jest to przedszkole, które oferuje wysokiej jakości opiekę i edukację dla dzieci. Można je skontaktować pod numerem 502864270.

Uczelnia ta specjalizuje się w edukacji przedszkolnej i dlatego jest idealnym miejscem dla dzieci w wieku przedszkolnym. Ich cel to zapewnienie dzieciom środowiska, w którym będą mogły się rozwijać i przygotowywać do szkoły podstawowej.

Przedszkole Pienińskie Skrzaty cieszy się bardzo dobrą opinią wśród rodziców. Na portalu Google My Business ma ono 2 recenzje i średnia ocena wynosi 5/5 gwiazdek, co świadczy o wysokiej jakości usług.

Lokalizacja przedszkola jest również bardzo dogodna. Flisacka 2 w Krośnicy to ulice, która jest dobrze skomunikowana i łatwo dostać się do niej z każdego miejsca w mieście.

Jeśli szukasz przedszkola, które oferuje wysoką jakość edukacji i opieki, to Przedszkole Pienińskie Skrzaty jest idealnym wyborem. Ich doświadczenie i wysoka ocena świadczą o wysokiej jakości usług. Polecamy skontaktować się z nimi bez wahania i zapoznać się bliżej z ich ofertą.

Zalecamy odwiedzenie strony internetowej Przedszkola Pienińskich Skrzatów, aby uzyskać więcej informacji na temat ich usług i oferty. Można to zrobić, poprzez wpisanie adresu www.przedszkolespieninskieskrzaty.pl w przeglądarce internetowej.

Recenzje dla Przedszkole Pienińskie skrzaty

Przedszkole Pienińskie skrzaty - Krośnica
Agnieszka Kudłacz
5/5

Moja córka uczęszcza do tego przedszkola już dwa lata, więc chyba jak najbardziej mogę się podzielić swoją opinią. Jak najbardziej polecam to przedszkole, dzieci mają dużo zajęć rozwijających umiejętności i wyobraźnię. Panie są mile i pomocne, potrafią zapanować nad dzieciaczkami, pomagają w wychowaniu małych Skarbów. Jestem bardzo zadowolona. Oby tak dalej.

Przedszkole Pienińskie skrzaty - Krośnica
Angelika J
5/5

Mając porównanie w innych dwóch przedszkolach na tym terenie mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że jest to przedszkole nr 1!!! Profesjonalizm!!!! podejście, cudowne Panie, które, potrafią zdziałać cuda! Serdecznie dziękuję ❤

Go up