Szkoła dla psów Wonderland -

Telefon: 660327615.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Trener psów, Service establishment.

Opinie: Ta firma ma 16 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Szkoła dla psów Wonderland

Szukasz szkolenia dla swojego pupila Wygląda na to, że możesz znaleźć to, czego szukasz w Szkole dla psów Wonderland

Szkola Wonderland to specjalna szkoła treningowa dla psów, zlokalizowana w środku natury, co stwarza idealne środowisko do nauki i rozrywki dla twojego pupila. Adres szkółki to środowisko naturalne, Polska.

Firma jest znana z oferowania profesjonalnych usług treningowych dla psów i ma na celu pomóc twojemu pupilowi stać się lepszym i posłuszniejszym towarzyszem. Ich specjalności to trening psa i zakład usługowy.

Na stronie internetowej szkółki, można znaleźć więcej informacji na temat ich usług i treningów dostępnych. Strona internetowa to facebook.com. Aby skontaktować się ze szkółką, możesz też wykorzystać numer telefonu 660327615.

Szkola Wonderland ma bardzo dobre opinie i jest wysoko oceniana przez swoich klientów. Na Google My Business firma ma 16 recenzji, a średnia ocena wynosi 4.5/5 gwiazdek. Klientowie chwalą firmę za profesjonalizm i zaangażowanie trenerów, a także za doskonałą opiekę nad psami.

Jeśli szukasz szkolenia dla psa, którego chcesz uczynić lepszego towarzysza, to Szkoła dla psów Wonderland może być idealnym wyborem. Ich profesjonalni trenerzy i doskonałe środowisko treningowe pomogą twojemu pupilowi stać się lepszym i szczęśliwszym psem.

Nie wahaj się skontaktować ze szkółką, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć nowy etap w życiu twojego psa. Polecamy odwiedzenie strony internetowej lub skontaktowanie się bezpośrednio ze szkółką przy użyciu numeru telefonu. Twoja przyszłość z psem zostanie znacznie lepsza

Recenzje dla Szkoła dla psów Wonderland

Szkoła dla psów Wonderland -
Malgorzata Adamczyk
5/5

Trenerka, kompetentna, doświadczona i zawsze chętna do wsparcia i pomocy. Posiada 6 zmysł do pracy z człowiekiem i jego pieskiem. Zawsze wie czego takiej drużynie potrzeba i na jakim jest etapie porozumienia. Zna wiele możliwości i technik pracy z pieskami. Warto skorzystać z jej wiedzy.

Szkoła dla psów Wonderland -
Hodowla Rhodesian Ridgeback Looksgood FCI
5/5

Polecam szkołe Pani Igi - pełny profesjonalizm w podejściu do psa i właściela. Trener chętny do odpowiedzi na wszystkie pytania. Pies z Pani Igą czuje się dobrze i chętnie pracuje. Bez stresu czy presji - jestem bardzo zadowolona z pracy z Panią Igą

Szkoła dla psów Wonderland -
Agnieszka Kruczek
5/5

Trafiliśmy z Karimem (Owczarek) do Igi po zakończonym psim przedszkolu. Jest to duży i silny pies, więc szkolenie z posłuszeństwa jest jak najbardziej wskazane. Dorastajacy pies to poczatek problemów, a moje zerowe doświadczenie było przeszkodą w ułożeniu Karima. Szkolimy się regularnie, miejsca spotkań dopasowujemy stosownie do potrzeb, co sprawdza się świetnie w naszym przypadku. Oboje z Karimem sporo już się nauczylismy, a Inga za każdym razem wyczerpująco udziela mi odpowiedzi na moje wszystkie pytania. Bardzo serdecznie dziękujemy! Wszelkie rady i sugestie ze SZKOLENIA są trafione w punkt, trzeba je tylko stanowczo i konsekwentnie wykonywać! Dziękuję!

Szkoła dla psów Wonderland -
DOMINO Przedszkole i Kluby Dziecięce
5/5

Pani Iga jest specjalistą, jest zaangażowana, świadoma rasy, cierpliwa. Spotkałam na swojej drodze wielu trenerów, ale z nią związaliśmy się na dłużej. Nasz pies pokochał ją od pierwszego razu ?
Serdecznie polecam ?

Szkoła dla psów Wonderland -
Magdalena Demeszuk
5/5

Profesjonalnie, z ogromną uwagą na psa i opiekuna. Pani Iga przekazuje dużo wiedzy, dobiera rodzaj szkolenia do psa, jego rasy i temperamentu. Odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości, szuka sposobu na rozwiązanie problemów, które się pojawiają w wychowaniu psa.
Bardzo polecam.

Szkoła dla psów Wonderland -
Maja Wójcik
5/5

Z czystym sumieniem mogę polecić tą Panią 🙂
Wkłada ogromną cierpliwość i wiedzę w pracę z psem ale i przede wszystkim z nami - ludźmi, bo to często my potrzebujemy większej korekty niż nasze zwierzaki 🙂
Dostosowanie metody do psa , a nie psa do metody, co przekłada się na efekty pracy.
Dodatkowo optymalny czas i miejsca spotkań, dopasowany pod klienta i potrzeby zwierzęcia.
Z całego serca polecam !

Szkoła dla psów Wonderland -
Kasia Okupnik
5/5

Mój pies uwielbia zajęcia z Igą, już po krótkim czasie widać efekty wspólnej pracy. Polecam każdemu, a szczególnie dla tych właścicieli, dla których spacer z psem jest udręką 😉

Szkoła dla psów Wonderland -
Joanna Matyjewicz
5/5

Wiedza, zaangażowanie, doświadczenie i umiejętności Igi w pracy z psami i ich opiekunami są na najwyższym poziomie. Polecam każdemu kto chce lepiej poznać swojego psa?

Go up