Publiczne Przedszkole Krasnoludki - Jędrzychowice

Adres: 59-900 Jędrzychowice, Polska.
Telefon: 756408478.
Strona internetowa: krasnoludki.zgorzelec.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Publiczne Przedszkole Krasnoludki

Publiczne Przedszkole Krasnoludki, zlokalizowane w 59-900 Jędrzychowice, jest doskonałym wyborem dla rodzicieli szukających przedszkola dla swoich dzieci.

Uczelnia ta specjalizuje się w edukacji przedszkolnej, oferując pełny zakres usług edukacyjnych i opiekuńczych dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Jednym z wielu atutów tej placówki jest jej dostępność i przyjazne środowisko dla osób poruszających się na wózkach. Przedszkole Krasnoludki oferuje miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami oraz zapewnia dostępne wejście dla osób na wózkach.

Na stronie internetowej krasnoludki.zgorzelec.pl znajduje się więcej informacji na temat filozofii edukacyjnej, programów i aktywności dostępnych w przedszkolu.

Na portalu Google My Business Publiczne Przedszkole Krasnoludki ma 4 recenzje i średnią ocenę 4.8/5, co świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez tę instytucję.

Jeśli szukasz miejsca, w którym twoje dziecko może rozwijać swoje umiejętności i zdolności w przyjaznym i wspierającym środowisku, to Publiczne Przedszkole Krasnoludki jest idealnym rozwiązaniem.

Zalecamy odwiedzenie strony internetowej przedszkola i skorzystanie z możliwości kontaktu w celu uzyskania więcej informacji i zapisania twojego dziecka.

Recenzje dla Publiczne Przedszkole Krasnoludki

Publiczne Przedszkole Krasnoludki - Jędrzychowice
Małgorzata B
5/5

Nasze obie córki uczęszczają do tego przedszkola. Nigdy nie mieliśmy żadnych problemów w żłobku jak i samym przedszkolu. Panie miłe i wyrozimisle, jedzenie dzieci chwalą. Zaplecze do nauki i zabawy bardzo dobrze eypowyposa.

Publiczne Przedszkole Krasnoludki - Jędrzychowice
Barbara Kowalczyk
5/5

Publiczne Przedszkole Krasnoludki - Jędrzychowice
Wojciech Krzeszowski
5/5

Publiczne Przedszkole Krasnoludki - Jędrzychowice
Krzysztof Cioch
4/5

Go up